עירוני ראש העין כדורגל באולמות הלהיט החדש של העיר

עירוני ראש העין כדורגל באולמות ניצחה במשחק הביתי הראשון את הפועל אבירי בת ים 3:8 בחגיגת כדורגל מלהיבה , בעוד כשבועיים תארח עירוני ראש העין את הפועל "השלום" ירושלים .

חגיגת כדורגל היסטורית ומלהיבה התקיימה השבוע במרכז פיס בנווה אפק, כאשר קבוצת עירוני ראש העין כדורגל באולמות אירחה את הפועל בת ים למשחק ביתי ראשון אי פעם בליגת קוקה קולה 5 X 5 . כ- 350 צופים נלהבים, ראש העיר משה סיני, מפכ"ל המשטרה שלמה אהרונישקי, חברי מועצת העיר אבי סמובסקי וסיגל שיינמן – מלאו את האולם עד אפס מקום.

לפני פתיחת המשחק נערך טקס קצר בו לחץ ראש העיר משה סיני את ידי השחקנים, ברך את הקבוצה להצלחה בדרכה החדשה בליגה , והתכבד בבעיטת הפתיחה. בנות סטודיו גץ הלהיבו את הקהל בריקודים לפני המשחק ובמהלך פסקי הזמן, והוסיפו צבע לחגיגה המלהיבה.

עירוני ראש העין הגיעה למשחק לאחר הפסד חוץ בחולון במחזור הפתיחה של הליגה, והפועל בת ים ניצחה במשחקה הביתי את יהוד.

המשחק נפתח במתקפה של הקבוצה הביתית, אולם דווקא האורחים עלו ליתרון ראשון מרגלי ישראל מאיה שחקן ליגת העל לשעבר. עירוני ראש העין , בעידוד מסיבי של הקהל המקומי, הפכה את הקערה על פיה משעריהם של שי גריב ויוגב צמח והובילה 1:2. הפועל בת ים השוותה את התוצאה משער נוסף של מאיה, ובדקה ה- 14 עלתה ראש העין ל- 2:3 משער נוסף של יוגב צמח, תוצאה שנשארה עד לסיום המחצית הראשונה.

במהלך ההפסקה נערך הפנינג ענק בשיתוף עם בית הספר לכדורגל של אייל צור והתקיימה הגרלת פרסים יקר ערך בין הצופים.

המחצית השניה נפתחה בסערה על ידי שחקני ראש העין שהובילו 2:6 משעריהם של גיא עגיב יוגב צמח וגלעד פטיטו. ישראל מאיה צמצם בשער מהיר ועד לסיום כבשו שי גריב וגיא עגיב והובילו את עירוני ראש העין לנצחון מוחץ 3:8.

המשחק שצולם לערוץ 10 היה בשליטה מוחלטת של המקומיים ושחקני ראש העין החמיצו פעם אחר פעם הזדמנויות להבקעת שערים ולהגדיל את התוצאה. מרגש היה לראות את הקהל הרב שקם על רגליו והריע לשחקני הקבוצה שעשו בית ספר לקבוצה היריבה שיצאה בשן ועין "רק" 3:8.

מאמן הקבוצה שרון צופין ועוזר המאמן קובי חוגי נווטו את המשחק בהצלחה לנצחון הראשון אי פעם בליגה המקצוענית 5 X 5 . את המשחק שפטו יעקב בן חמו ואשר כהן. בתום המחזור השני ממוקמת עירוני ראש העין במקום ה- 3 בטבלה. ביום ג' 13.4.2004 , בשעה 20:00 באולם פיס בנווה אפק תארח עירוני ראש העין את הפועל "השלום" ירושלים , הקהל מוזמן לעודד את הקבוצה ולהמשיך את מסע ההצלחות שהחל היום.

אין ספק הכדורגל נולד מחדש בראש העין ויישר כח לעוסקים בדבר.

 

תאריך: 01/04/2004

מאת :מערכת אינדקס

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים