דן נדיב - מנכ''ל ''צוות''

תא"ל במיל' דן נדיב. תושב העיר. זכה בתפקיד מנכ"ל "צוות" , "צוות". ארגון גימלאי צה"ל. מונה 30,000 חברים .

תא"ל במיל' דן נדיב, זכה במכרז לתפקיד מנכ"ל "צוות" מתוך 71 מועמדים שהתמודדו על התפקיד. נדיב, בן 50, נשוי ואב לשלושה, מתגורר בשכונת נווה אפק הצבאית, השתחרר מצה"ל בשנת 1998. בתפקידו האחרון שימש קצין תחזוקה ראשי.
לאחר שחרורו שימש נדיב מנכ"ל רשות הדואר במשך שלוש שנים ובשנים האחרונות הוא יועץ בתחום הלוגיסטיקה למספר חברות. נדיב משמש גם כדירקטור בחברת "בסר-אירופה" שמתמחה בנדל"ן ובחברת "התכוף" שעוסקת בפלדה. בבחירות האחרונות הסיר נדיב את מועמדות ותמך במועמדותו של משה סיני לראשות העיר.

ארגון "צוות" מונה כ-30000 גימלאים ולאחרונה נבחר אלוף במיל' רן גורן ליו"ר הארגון. מקורבי דן נדיב סיפרו ל"אינדקס" כי "אישיותו ויכולותיו הניהוליות המוכחות יסייעו לו להצליח בתפקידו כמנכ"ל "צוות". נדיב מסר בתגובה לפנייתנו שהוא "שמח ונרגש על המינוי". נדיב הודה ליו"ר "צוות", לועדה שבחרה בו ולהנהלה שאישרה את המינוי. "אני מבטיח להשקיע את מירב זמני ומרצי לקידום "צוות". ב"צוות" הון אנושי יקר שתרם את מירב ומיטב שנותיו לבטחון ישראל וחובה עלי כמנכ"ל לדאוג לאיתור מקורות תעסוקה, התנדבות, תנאים סוציאליים, רווחה, לקידום ודאגה לגימלאי צוות".

 

תאריך: 04/06/2004

מאת :יפה באומן

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים