משרד החינוך עוד לא פרסם מכרז לניהול בי''ס צורים

יו"ר אגף החינוך : המנהלת תפרוש אבל זה מותנה ביכולת למצוא עבורה תפקיד אחר שהולם את כישוריה. ועד ההורים: "זה פוגע בהכנות לקראת שנת הלימודים הבאה". דובר משרד החינוך: "הנושא בטיפול המשרד"

משרד החינוך מתמהמה בפרסום מכרז לבחירת מנהל/ת חדש/ה לבית הספר הממלכתי דתי צורים. כזכור, בשנה שעברה השבית ועד הורי בית הספר את פתיחת שנת הלימודים. הועד דרש להחליף את מנהלת בית הספר, חיה סולומון אשר מנהלת את בית הספר מיום הקמתו, וסירב לפתוח את שנת הלימודים. היום הראשון ללימודים בבית הספר לווה בהפגנות.

בשיחות שנערכו בין ועד ההורים לנציגי אגף החינוך סוכם כי בשנת הלימודים הבאה לא תמשיך סולומון לנהל את בית הספר ויתפרסם מכרז לבחירת מנהל/ת חדש/ה. השבוע יצאו תלמידי בתי הספר היסודיים לחופשת הקיץ ועדיין לא פורסם מכרז לניהול בית ספר צורים. יו"ר ועד ההורים, אורי גלבנד טוען כי "משרד החינוך לא מבין שהעובדה שאין מנהל לבית ספר צורים פוגעת בתכנון ובהכנות לקראת שנת הלימודים הבאה. מתקיימים מהלכים כל הזמן ויש מהלכים שצריכים להיסגר. אבל את זה שהמנהלת תעזוב יודעים כבר משנה שעברה אבל העובדה היא ששנת הלימודים הסתיימה ואנו עדיין לא יודעים מי ינהל את בית ספר צורים בשנה הבאה".

יו"ר אגף החינוך, אבינעם משה, מסר כי "הסיכום שנערך בין משרד החינוך לנציגי ההורים עדיין בתוקף. המנהלת תפרוש אבל זה מותנה ביכולת של משרד החינוך למצוא עבורה תפקיד שהולם את כישוריה. משרד החינוך מנסה לשלב בין פרסום המכרז לניהול בית הספר לבין מציאת פתרון לחיה סולומון". דובר משרד החינוך, אבי הראל:"הנושא בטיפול המשרד".

 

תאריך: 26/06/2003

מאת :חגית חיימי

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים