כנגד כל הסיכויים

ראש העיר, משה סיני, יו"ר החברה הכלכלית, יגאל ינאי, הצוות הבכיר בעירייה ויו"ר ועד ההורים היישובי, יהודה עליאש, סיירו בראשון לספטמבר במוסדות החינוך בעיר כדי לעמוד מקרוב אחר קליטת התלמידים ביום הראשון ללימודים.

פתיחת שנת הלימודים עברה ללא תקלות מיוחדות. גולת הכותרת של שנת הלימודים תשס"ה בראש העין היא ללא ספק המאמץ שהושקע כדי שתלמידי חטיבת "היובל" יוכלו להתחיל את שנת הלימודים במבנה החדש, כולל השלמת ההיערכות מבחינת הסדרי התנועה במקום. ראויים להערכה כל הגורמים בחברה הכלכלית ובעירייה שאיפשרו את הפתיחה, ובראשם ראש העיר, משה סיני, ויו"ר החברה הכלכלית, יגאל ינאי. ואם ההתחלה מרמזת על ההמשך, הרי שיש לנו למה לצפות. ראש העיר נפגש עם תלמידי בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים, בכוונת ראש העיר להקדיש את שבוע הלימודים הראשון לסיורים בכל מוסדות החינוך בעיר.

משטרת ישראל, בתגבור שוטרים ומתנדבי המשמר האזרחי התפרשו במוסדות החינוך ברחבי העיר כדי להבטיח את שלומם ובטחונם של ילדי העיר. לא נרשמו אירועים חריגים. להבעת תודה מיוחדת מראש העיר, זכה מנכ"ל החברה הכלכלית, יגאל ינאי, שנרתם לסייע לפתיחת חטיבת "היובל" במועד ופעל ימים ולילות לצורך כך. בביקור בחטיבת "היובל" התכבד ראש העיר בקביעת המזוזה הראשונה בפתח בית הספר. ראש העיר דיבר על התרגשותו ובטחונו כי החטיבה החדשה תהווה בית חם לתלמידים ותעניק להם את התנאים הפיזיים והפדגוגיים, שיטפחו אותם כאזרחים תורמים לחברה ולמדינה.

 

תאריך: 03/09/2004

מאת :יפה באומן

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים

 

 

   
   
 

קובעים מזוזה בחטיבת היובל

 

04/09/2004