חם בהיכל

מייקל גיקסון, שחקנה הזר של מכבי ראש העין, נחת ביום שלישי במרכז הפיס. והתקבל בחום ובהתלהבות ע"י יו"ר האגודה. יוסי נצך והמאמן גיא קידר , ג'קסון: הגעתי לבית חם .

לא לקח לשחקנה הזר של מכבי ראש העין זמן רב כדי להבין שהוא הגיע לקבוצה חמה ואוהבת, שעות ספורות לאחר שנחת בראש העין, התקבל השחקן על ידי יו"ר האגודה, יוסי נצר וחלק משחקני הקבוצה, בחום ובהתלהבות. השחקן הזר של הקבוצה, מייקל ג'קסון, ששיחק בעונה שעברה בקבוצת "לאומית השרון", קבוצתו של יאיר שרון, שאימן את מכבי רה"ע בעבר, מודע למלאכה המוטלת עליו. הוא אינו חושש וכבר מוכן לקרב, גם נגד קבוצתו לשעבר. כבר באימון הראשון שלו, ביום שלישי השבוע, יכולנו לראות מקצת מביצועיו של אחד השחקנים הזרים הטובים בליגה הלאומית. ג'קסון צולף מכל כיוון אפשרי, הממוצע שלו עומד על 25 נקודות למשחק, והמאמן גיא קידר מאמין שהוא בחר את השחקנים הטובים בליגה, מה שיתן עונה טובה למכבי ראש העין. קידר: "כבר באימון הראשון ראינו שחקן שבא לעבוד. אני מאמין שיחד עם שאר השחקנים, הם יתנו "פייט" לשאר הקבוצות בליגה, ואנחנו כבר מכשירים אותו לקראת משחקי הגביע שיחלו בחודש אוקטובר". ג'קסון עצמו נבוך קצת מכל המהומה סביבו, והוא מסתפק בלאמר ל"ספורט אינדקס": "אני שמח שהגעתי לבית חם. אני מציע לאוהדים להגיע ולצפות להצגה הכי טובה בעיר".

ג'קסון מכיר היטב את הקהל החם של מכבי ראש העין "אני זוכר את הקהל של ראש העין. מדובר בקהל חם ותומך. אני זוכר שכאשר הגענו בעונה שעברה לשחק נגד קבוצת מכבי ראש העין, הקהל לא הפסיק לעודד את הקבוצה גם כשזו היתה בפיגור. בזכות העידוד הצליחה מכבי ראש העין לעלות ליתרון ולנצח את המשחק. אני מבטיח לאוהדים עונה מצויינת". יו"ר האגודה, יוסי נצר, אמר לנו השבוע: "מדובר באחד השחקנים הזרים הטובים בליגה. אני מאמין בו ובשאר השחקנים שיתנו עונה טובה למכבי ראש העין".

 

תאריך: 09/09/2004

מאת :יהורם אלוני

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים

 

 

   
   
 

מייקל ג'קסון עם המאמן גיא קידר

 

10/09/2004