הנבחרות

בשעה 02:30 לפנות בוקר הוכתרו עמית חורב למיס ראש העין ומיטל עמרם מפ"ת לתגלית השנה , נותני החסות הראשיים לטקס היו עיתון "אינדקס" ומרכז לקוסמטיקה מתקדמת "אומנות היופי והאנרגיה" .

בסיומו של ערב גדוש שהתקיים באולמי "גן הפיקוס" המחודשים, בו התכנסו כ-1200 איש, לאחר חודשים של הכנות, צילומים, אימונים בהליכה על מסלול ועוד, הגיעו לשלב הסופי של תחרות היופי של ראש העין והסביבה, 28 מועמדות נרגשות ומתוחות. הבנות נראו מצויין כשהן מאופרות על ידי מאיה חדיינטוב-משה, הבעלים של המרכז לקוסמטיקה מתקדמת "אומנות היופי והאנרגיה" ושערן עשוי להפליא, מעשה ידיהם של "שי לשיער" ו"פנית עוז". בזו אחר זו עלו המתמודדות על הבמה בבגדי ים. בגדים ספורטיביים. מ"הבוטיק של ויקי" וגולת הכותרת של הערב: בגדי ערב מיוחדים ושמלות כלה מדהימות. בעיצובה של PEPA. בעלי עסקים רבים מראש העין והסביבה נתנו חסות לאירוע, העניקו לבנות מכישוריהם ומתנות רבות. את הערב פתחו מאיה חדיינטוב-משה ורזיאל אחרק, נותני החסות הראשיים לאירוע, שדיברו על הרצון להפוך את התחרות למסורת ועל התקווה ששיתוף הפעולה של בעלי עסקים רבים בראש העין והסביבה יימשך גם בשנים הבאות. טענות רבות הועלו כנגד אורכו של הערב, שנמשך עד השעות הקטנות של הלילה ודרש ליטוש ברמת הארגון. נותני חסות נוספים לאירוע היו "תרשיש", חנות תכשיטים מקסימה בראש העין. שהעניקה לזוכות במקומות הראשונים תכשיטי זהב. רשת מסעדות "אחלה" שאירחה את המועמדות לארוחה. חברת "צמחי מדבר יהודה". שהעניקה לבנות ערכת מוצרי טיפוח וקוסמטיקה. חברת "נרו יאיר". שהעניקה לזוכות במקומות הראשונים נרות מעוצבים וריחניים.

עולם ה-DVD. שהעניק מנוי לסרטים לכל המועמדות. פוטו-טל דיגיטל. שצילם את המועמדות ואת האירוע, "סטאר" אירועים במיתחם בית אדי, שסיפק את המקום לחזרות לקראת האירוע, בית קפה "בראשית", שאירח את המועמדות לפני התחרות ו"נון-סטופ", חנות הלבשה והנעלה בקניון טל, שסיפקה ביגוד והנעלה למועמדות במהלך התחרות, הבנות של שירי גץ. שהעבירה למועמדות שיעורים בתנועה על במה. העמידה לרשותן את "סטודיו גץ" ואף הכינה עימן ריקוד ("דיווה"'). הופיעו במהלך הערב בריקודים בסגנונות שונים בערב הופיעו הזמר לירן טל במבחר שירים, זמרת מקומית, שירלי צוברי ולהקה צעירה מראש העין, להקת "פוטוסינתזה", בשיר מקורי "ילדה של מים", מובן שבסופו של דבר צריך היה לבחור בין כל המועמדות, והשופטים שמלאכתם לא היתה קלה נאלצו להכריע.

וכך, בשעות הקטנות של מוצאי שבת או בעצם כבר בבוקר יום ראשון הוכרזו הנבחרות. מנחה הערב שאל את המתמודדות שאלות שונות כדי לאפשר לשופטים להתרשם מהבנות, מעבר ליופיין החיצוני. מיטל עמרם, שנשאלה מה תעשה ביום שלמחרת אם תיבחר, אמרה שיש לה מבחן בתנ"ך. בסופו של דבר בילתה מיטל את רוב רובו של יום ראשון בהשלמת שעות שינה. לגבי תוכניותיה לעתיד מיטל אומרת כי "אם תגענה הצעות לדגמן היא תשמח אך לא תרוץ אחר עבודות", על התחרות מספרת מיטל שהיתה חוויה והיא ממש נהנתה ולגבי השאלה האם היתה לה תחושה שתיבחר, אומרת ייתגלית השנה, כי היא בכלל הימרה על מישהי אחרת. "מאז הבחירה" מספרת מיטל היא זוכה לפרגון מכל הסובבים אותה. כעת נותר לאחל לה הצלחה בתחרות מיס ערי ישראל שתתקיים בסינרמה. אצל עמית חורב, הלא היא מיס ראש העין, כבר חוזרים החיים למסלולם וביום שלישי בערב היא כבר חזרה למלצר במסעדת "אחלה" בכ"ס, שם היא עובדת בנוסף ללימודיה.
עמית מתגוררת בשכונת נווה אפק, לומדת בבי"ס "בגין" בכיתה י"ב, במגמת תקשורת. עמית היא הבת הבכורה במשפחת חורב, ולה אח ואחות צעירים ממנה, רועי וטל. יש לה חבר כבר שלוש שנים, שהיא אוהבת מאוד, והוא חייל ומשרת בצנחנים. לדברי אמה של עמית, סימה: "לא התלהבנו מהרעיון של השתתפותה בתחרות, אבל כיוון שהיא רצתה כל כך תמכנו בה". עמית מתכוונת לעסוק בעתיד בתחום הפרסום, אילו תוכניותיה כרגע לפחות. עמית בת ה-17.5 אומרת שהיתה "תחרות מדהימה, מלאת התרגשות ומאחורי הקלעים רקדנו ושרנו יחד כל המועמדות. הכרתי המון חברות". עמית רוקדת כבר מגיל ארבע, ומכיתה ה' היא עושה זאת בסטודיו של שירי גץ.

בעוד ארבעה חודשים תתקיים התחרות של 'מיס ערי ישראל" בסינרמה ועמית כמו מיטל עמרם, תיטול בה חלק. 'מאז שאני ילדה אני אוהבת להצטלם וללכת כמו דוגמנית" אומרת עמית ' ולגבי העיסוק בדוגמנות, בטוח זה לא יהיה הייעוד העיקרי שלי, אלא עיסוק צדדי".

 

תאריך: 04/11/2004

מאת :יפה באומן

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
426  ממני!
 ממש ממש אבל ממש בושה מה שהלך שם איך ראש העיר הסכים ...
429  D.T
 מה זה השוק הזה הדי טי שלי היה צריך לזכות..!!!!!!!! ...
446  אני
 אני הייתי צריכה לזכות!! אין עליי גם יפה חיצונית וג ...
449  ******
 ליקוש אנחנו אוהבים אותך בשבילנו את תמיד מקום 1 !! ...

 

 

   
   
 

 

05/11/2004

   
   
 

 

05/11/2004

   
   
 

 

05/11/2004

 

 
תנאי שימוש באתר

מערכת "אינדקס" - 03-9022299

 אתר זה מאוחסן על שרתי - SRV