כבוד הדדי וגילוי אכפתיות ורגישות

הנהלת מועדון "וי לייף" פרסמה תגובה בנוגע לכתבה שפורסמה ב"מעריב" ב-27.01.05 ועסקה ב"סירוב" לכאורה לקבל ערבים למועדון הכושר , הנהלת מועדון הכושר דוחה את הטענות וטוענת כי מדובך ב"נסיון הסתה" .

בכתבה שפורסמה ב"מעריב" סופר על שני צעירים תושבי כפר קאסם שביקשו להירשם למכון הכושר "וי לייף" בראש העין, ונדחו בטענה כי המקום פתוח לתושבי ראש העין בלבד. בתגובה לכתבה אומרים בהנהלת המועדון כי לא קיימת כל מדיניות השוללת רישום ערבים!!! "כחלק מן המדיניות העסקית של המועדון, אנו עושים כל מאמץ לשמור על איכות לקוחותינו לטובת חברי המועדון. במידה ואיננו מקבלים אדם זה או אחר כחבר מן המניין אין לכך כל קשר לדת, גזע, מין,לאום וכו"'. "לראייה" טוענים בהנהלת וי לייף "בין התאריכים 8/03 ו-9/03 היו מר יוסף עבד-אלולי ומר וילי ויליאם חברי מועדון מן המניין והם אינם מתאמנים היום במועדון וי-לייף משיקוליהם בלבד.

בנוסף, בשבוע שעבר, נרשם למועדון מר אנוואר וחידי אך בסופו של דבר התברר כי הנ"ל חברו של מר עיסא והגיע שלא על מנת להירשם כחבר אלא לשם פרובוקציה." "לאור העובדות שלעיל" אומרים בוי-לייף "אנו רואים במעשיו של מר עיסא נסיון להסתה שלא במקומה ובנוסף, העובדה כי בכפר קאסם, מקום מגוריו של עיסא קיים מועדון כושר, ללא ספק קרוב יותר לביתו ומחיר המנוי בו אף זול יותר בהחלט מחדדת את אבחנתנו זו". מהנהלת המועדון מציינים כי פנו לראש מועצת כפר קאסם סמי עיסא, והציעו שיתוף פעולה ייחודי בין מועדוני הכושר, הזמנת מדריכי הכושר שעובדים במועדון הנ"ל לכל השתלמות שבה ישתתפו מדריכי הכושר של וי-לייף "ואף הצענו" אומרים בהנהלת המועדון "להגיע אל המועדון בכפר קאסם ולשתף בידע המקצועי הרב שרכשנו עם השנים, ללא ספק דוגמא חיה לכבוד ההדדי, לאיכפתיות ולרגישות לרקמת היחסים העדינה במדינתנו".

 

תאריך: 10/02/2005

מאת :יפה באומן

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים