מפלגת העבודה תתמוך ברשף לראשות העיר

למרות החלטת המפלגה, עתר חבר מפלגת העבודה, ישראל זינגר, בדרישה לקיים פריימריס לבחירת מועמד מטעם המפלגה שיתמודד על ראשות העיר.
מפלגת העבודה תתמוך בעופר רשף לראשות העיר, כך טוען יו"ר המטה המוניציפלי ותושב העיר, ח"כ איתן כבל. בראש צוות מפלגת העבודה שהחליט על כך עומד היו"ר הזמני של המפלגה שמעון פרס, מזכ"ל המפלגה אופיר פינס, יו"ר המטה המוניציפלי איתן כבל, ח"כ אפרים סנה ויו"ר תא החברות אסתר ביתן. ח"כ איתן כבל אמר: "עופר הוא האדם המתאים ביותר היום להחליף את השלטון בראש העין". עופר רשף הגיב על ההחלטה: "אני שמח כי מפלגת העבודה תתמוך בי בבחירות לראשות העיר. אני מתמודד ברשימה על-מפלגתית ואני נמצא במשא ומתן עם מפלגות וקבוצות פוליטיות נוספות כדי ליצור גוש גדול שיחליף את השלטון".
בתוך כך, חברים בסניף מפלגת העבודה בעיר מוחים על העובדה כי מפלגת העבודה החליטה לא לקיים פריימריס מוקדמים לראשות המפלגה. בכוונת חברי המפלגה שלא מזדהים עם בחירתו של רשף לתמוך במועמד שייבחר לראשות המפלגה לראשות העירייה בבחירות המוניציפליות הקרובות.
חבר המפלגה, ישראל זינגר, עתר על החלטת המפלגה בטענה כי "קרה דבר מוזר בסניף מפלגת העבודה בעיר. קומץ אנשים ובראשם ח"כ איתן כבל קבעו שלא יתקיימו בחירות מקדימות בעיר לראש מפלגת העבודה ומינו מועמד על פי רצונם של קומץ חברים זה. קובץ חברים זה אינו מסמל שום אקט דמוקרטי והוא תוצאה של מחדלים ממושכים שמתקיימים בסניף המפלגה".
ח"כ כבל הגיב על הדברים: "זכותו של זינגר להגיש ערעור והערעור יידון. יש צוות התערבות במפלגה שהוא זה שקיבל את ההחלטה ויש לו גם זכות על פי החוקה לקבל כל החלטה באופן אישי. עופר הוא המועמד המתאים ביותר, הוא פעל במשך כל השנים והיה שותף לכל המאבקים ואין לי שום כוונה להפוך שוב את סניף העבודה לתחנת רכבת שעולים ויורדים מתי שרוצים".
יו"ר סניף העבודה, אבינעם טובים: "מפלגת העבודה החליטה שהמועמד בעל הסיכויים הטובים ביותר לנצח בראש העין מול יגאל יוסף, הוא עופר רשף".

 

תאריך: 02/07/2003

מאת :חגית חיימי

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים