שנת הספורט ותנועות הנוער

מליאת מועצת העיר אשרה השבוע את תקציב התמיכות , מרבית התקציב יועבר לתחום הספורט , לכלל עמותות הרווחה הוקצו 7,000 שקלים בלבד

מליאת מועצת העיר אישרה בישיבתה השבוע את המלצת ועדת התמיכות לעמותות השונות בעיר. תקציב התמיכות עומד על כ-704,400 שקלים. התקציב אושר ברוב של 11 חברי מועצת העיר, שני חברי סיעת שינוי אבי סמובסקי ואלונה דור-קולן התנגדו לאישור תקציב התמיכות. חבר המועצה, פיני דניאל, הגיע באיחור ולא השתתף בהצבעה על תקציב התמיכות. יגאל יוסף נעדר מהישיבה. תקציב התמיכות נחלק לעמותות העוסקות בנושא רווחה, ספורט, דת ותנועות הנוער. היקף תקציב הספורט לשנת 2005 שאושר, עומד על כ-400000 שקלים. הכסף יועבר לשימוש קבוצת מכבי ראש העין בכדורסל. בשנה הקודמת אושר תקציב זהה, אך בפועל הועברו למכבי ראש העין בכדורסל על ידי העירייה סך של 300000 שקלים. התקציב שאושר לפעילויות בתחום התרבות והנוער עומד על סך של 102,400 שקלים. חלק גדול של התקציב, יופנה לתנועות הנוער הצופים ובני עקיבא, אשר כל אחת מהן תקבל סך של 23,000 שקלים. לתנועת הנוער העובד והלומד יועברו 12,600 שקלים. ועדת התמיכות אישרה העברה של 48,000 שקלים לטובת עמותות הדת השונות. החלוקה תתבצע בין כוללי יום, כוללי ערב ותלמודי תורה.

כל עמותות הרווחה בעיר קיבלו סך של 7000 שקלים בלבד. התקציב יועבר לעמותות: אנוש, אמונה, אקי"ם, מלבי, יד שרה, וארגון הצלה. העמותה לפיתוח שירותים חברתיים, שבראשה עומד ראש העירייה, משה סיני. קיבלה תקציב בגובה של 150000 שקלים. חברת המועצה אלונה דור קולן אשר התנגדה לאישור ועדת התמיכות טענה, כי סיני לא יכול להשתתף בהצבעה על תקציב התמיכות מאחר וקיים חשש לניגוד אינטרסים היות והוא משמש בתפקיד יו"ר העמותה לשירותיים חברתיים. היועצת המשפטית של העירייה, עו"ד פרומה פורת, השיבה בשם ראש העירייה כי "מאחר והעמותה הינה בחזקתה של העירייה, אני לא רואה סיבה שראש העירייה לא יוכל להשתתף בה". חבר המועצה, פיני דניאל, טען כי "אין הוכחה מהי תרומתו של רוני אזולאי המשמש בתפקיד מנהל העמותה".

 

תאריך: 28/08/2005

מאת :מערכת אינדקס

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
486  בשארי רפי
 משה סיני תמשיך להוכיח את הטיזה שהגולם קם על יוצ ...
487  מישהו
 למה הנוער העובד והלומד מקבל פחות כסף!?!? ...
489  סקייטר
 בחייית משה, תבנה סקייטפארק בראש העין! ...
490  לירון
 לדעתי זה שאתה משקיע כסף בכדורסל בראש העין, זה דבר ...

 

 

 

 
תנאי שימוש באתר

מערכת "אינדקס" - 03-9022299

 אתר זה מאוחסן על שרתי - SRV