ברגישות ונחישות

קבוצת קט-סל א' מתחילה להריח את צמרת הטבלה לאחר הנצחון הביתי על קבוצת אליצור ר"ג בסוף השבוע שעבר , המאמן בן מזרחי: "השחקנים היו פשוט בטירוף"

קבוצת קט- סל א' "צפון" של מכבי ראש העין בהדרכת המאמן בן מזרחי מתחילים להריח את צמרת הטבלה וזאת לאור נצחונה הביתי משבוע שעבר על קבוצת אליצור רמת גן בתוצאה 47-58. כבר בדקות הפתיחה של המשחק שלטה קבוצת קט-סל א' על כל המגרש והובילה בהפרש גדול ברבע הראשון של המשחק עקב משחק קבוצתי מדהים של כל סגל השחקנים ששותפו במשחק. שחקני ראש העין ששלטו על הפרקט "אטמו" אוזניים לבקשתו של המאמן בן מזרחי "להרפות כוחות" כדי למנוע תבוסה לקבוצה היריבה ושחקני מכבי ראש העין אסף כץ ועומרי שוהם שלטו ללא עוררין מתחת לסל של הקבוצה היריבה והחגיגה ביציעים של אוהדי מכבי ראש העין החלה מוקדם מהצפוי. בתחילת הרבע האחרון לוח התוצאות הראה על 20 נקודות הפרש לטובת הקבוצה הביתית מכבי ראש העין ולמאמן של ראש העין בן מזרחי, לא נותר אלא להחליף שחקנים ולבקש מהשחקנים המחליפים "להרפות כוחות" כדי למנוע תבוסה לקבוצה היריבה ואכן שחקני מכבי ראש העין הפנימו את בקשתו של המאמן בן מזרחי והמשחק הסתיים בתוצאה 47-58 למכבי ראש העין.

יש לציין את ההגנה המדהימה של קבוצת ילדים א' "צפון" בהדרכת שגיא בלכר שלא עשתה חיים קלים לקבוצה היריבה. הורים רבים הביעו בפנינו את הערכתם המלאה למאמן בן מזרחי על ההשקעה, המסירות ובפרט על האימון האישי שכל שחקן ושחקן מקבל. "אנחנו מלאים הערכה למאמן בן מזרחי", אמרו לנו השבוע הורים שצפו במשחק. הקלעים הבולטים לראש העין: אסף כץ 16 נקודות ועומרי שוהם 12 נקודות. הקבוצה ממוקמת כיום במקום הרביעי בטבלה, עם הפרש של שתי נקודות בלבד מהמקום הראשון עם אופציה לזכות באליפות בסוף העונה. המאמן בן מזרחי שהיה מוקף בשחקנים ובהורים רבים היה נרגש מהמעמד ואמר לנו: "השחקנים היו פשוט בטירוף. היה קשה לעצור אותם. אני מצדיע להם על הנצחון, על הנחישות ועל הרצון לנצח. כל הכבוד להם".

 

תאריך: 23/03/2006

מאת :יהורם אלוני

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים

 

 

 

 
תנאי שימוש באתר

מערכת "אינדקס" - 03-9022299

 אתר זה מאוחסן על שרתי - SRV