מנהלת חדשה לתיכון בגין

מלכה חלוץ, בת 47, נשואה לאריה ואם לחמישה, תושבת אלפי מנשה, נבחרה לתפקיד מנהלת תיכון "בגין". חלוץ בוגרת תואר שני בספרות מאוניברסיטת בר-אילן, ומשמשת סגנית מנהלת תיכון ניסויי ע"ש גולדה בפ"ת. לפני כן לימדה בתיכון "אחד העם בפ"ת, שימשה רכזת השתלמויות והיתה בין המובילים של פרוייקט הערכה חלופית.

חלוץ, שמתמחה בייעוץ ארגוני, היא בעלת ותק של 24 שנים בתחום החינוך ומשמשת גם מנהלת "תהילה" (מרכז השכלה למבוגר') בפ"ת, בעבר ניהלה חלוץ בפ"ת את פרוייקט "הזדמנות שנייה", (בו מקבלים בוגרי י"ב דחיית שירות והזדמנות להשלים את בחינות הבגרות לפני הגיוס לצבא), וסייעה באמצעותו לתלמידים מכל האיזור (כולל מרה"ע'). חלוץ אמרה לנו השבוע כי החזון שלה הוא: "להגיע למיטב בהיבטי הניהול הפדגוגי של בית הספר והקניית ערכים אזרחיים-לאומיים לתלמידים". עוד הוסיפה חלוץ כי בכוונתה לפעול לפיתוח מנהיגות חברתית בקרב התלמידים, תוך מעורבות בקהילה. באשר לעובדה שמדובר בתיכון הגדול והיחיד בראש העין, אמרה חלוץ כי היא מודעת לכובד ולחשיבות של בית הספר בחיי היישוב והיא רואה בבחירתה לתפקיד "זכות גדולה".

"אני מאמינה" אמרה חלוץ "כי בהליכה יחד עם הצוות בבית הספר, נצליח לקדם את הערכים של ביה"ס שממוצב כבר היום גבוה". חלוץ תחליף את ד"ר שוש נחום, שמילאה את תפקיד מנהלת תיכון "בגין" בחמש השנים האחרונות והחלטתה לסיים את התפקיד הפתיעה רבים. ד"ר שוש נחום תנהל את התיכון החדש ע"ש אילן רמון ז"ל בהוד השרון.

 

תאריך: 10/06/2006

מאת :יפה באומן

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים

 

 

 

 
תנאי שימוש באתר

מערכת "אינדקס" - 03-9022299

 אתר זה מאוחסן על שרתי - SRV