בוחרים שירותי תקשורת לעסקים

סלקום אתכם בכל העולם

עסקים כרגיל - גם כשאתם בחו"ל השירות מאפשר לכם לקחת את הסלקום שלכם לחו"ל, לשמור על קשר עם העובדים, הלקוחות, הספקים והשותפים העסקיים וליהנות משירותי הרשת אליהם התרגלתם בארץ גם בחו"ל:
משיבון סלולרי-המשיבון של סלקום מקבל עבורכם בחו"ל הודעות קוליות, ומאפשר לכם לשמוע אותן בזמן שנוח לכם וכך להישאר בעניינים, גם אם אתם עסוקים ולא יכולתם לענות לשיחות.
ניהול שיחות אישי - השירות מאפשר לכם להחליט מראש אילו שיחות יגיעו אליכם ישירות, ואילו יופנו למשיבון להשארת הודעה. כך יהיה לכם קל יותר לשלוט בהוצאות שלכם בחו"ל.
קבלה ושליחה של הודעות SMS - השירות מאפשר לכם לשלוח ולקבל הודעות טקסט, בשקט ופרטיות, כאילו לא עזבתם את הארץ.
שירות מידע ותוכן - גם בחו"ל, הרחק מהמשרד, אפשר להישאר מעודכנים בנעשה בארץ ולקבל מידע חשוב במגוון נושאים לפי בחירה:מבזקי חדשות, כלכלה, ספורט ועוד. להזמנת השירות ולפרטים נוספים חייגו *123 מהסלקום.
סלקום און ליין – השירות מאפשר לכם להנות מגלישה באינטרנט ממחשבי כף יד,לקבל הודעות מהשטח, לקבל עדכוני חדשות וידיעות על שוק ההון, לשלוח דואר אלקטרוני ולהיות בסינכרון מלא עם מערכת ה-. OUT LOOK במשרד. המודם הסלולרי הנייד פועל על גבי רשת תקשורת הנתונים של סלקום, המספקת לכם חיבור קבוע ללא כל צורך בחיוג ובהתחברות כל פעם מחדש. טיפקום השירות מאפשר לכם לקבל באופן קבוע ובזמן אמת עדכוני SMS בנושאים שמעניינים אתכם כמו חדשות, כלכלה, וספורט. להצטרפות לשירות חייגו 320* מהסלקום או היכנסו לאתר האינטרנט WWW.CELLCOM.CO.IL שיחה מזוהה חכמה לענות לכל אחד עם יחס מיוחד,השירות מאפשר לכם לזהות מתקשרים מיעדים חסומים.

 

תאריך: 10/07/2002

מאת :רן סקר

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים