הכדור נמצא בעירייה

מכבי ראש העין - הקבוצה הבוגרת. שערפל סמיך מותיר סימני שאלה לגבי המשך פעילותה בעונה הבאה. עדיין לא נרשמה לליגה לעונה הבאה , יו"ר האגודה. יוסי נצך: "כל עוד התקציב לא הועבר אין שינוי בהחלטתי" .

הקבוצה הבוגרת של מכבי ראש העין, שערפל סמיך מותיר סימני שאלה לגבי המשך פעילותה בעונה הבאה, עדיין לא נרשמה לליגה לעונה הבאה באיגוד הכדורסל, כפי שפורסם בשבוע שעבר ב"אינדקס", הקבוצה הבוגרת של מכבי ראש העין נמצאת בסכנת סגירה וזאת עקב אי כינוסה של ועדת התמיכות האמורה לדון בתקצובן של העמותות השונות ובהן עמותת מכבי ראש העין, ל"אינדקס" נודע כי יו"ר האגודה, יוסי נצר, לא מתכוון לשנות את החלטתו בקשר לסגירת הקבוצה עקב חוסר תקציב, אלא אם כן יחולו התפתחויות חדשות.

העובדה כי מכבי ראש העין לא נרשמה באיגוד הכדורסל לעונה הבאה, עלולה לגרום לכך שהקבוצה תספוג קנס מאיגוד הכדורסל. במידה וההליך לא יושלם עד ל-12 ביולי, עלולה הקבוצה לרדת ליגה. ראש העיר, משה סיני, כינס דיון חירום בלשכתו, בהשתתפות חברי מועצת העיר מיכאל מלמד - יו"ר ועדת תמיכות, פיני דניאל מחזיק תיק הספורט, סיגל שיינמן יו"ר דירקטוריון המתנ"ס,חבר מועצת העיר אבי סמובסקי, מנכלי"ית העירייה אירית נתן ומבקר העירייה משה כהן, הדיון נסוב סביב העמותות השונות שעדיין לא קיבלו את תקציבן וזאת עקב אי כינוסה של ועדת התמיכות בשל חוזר חדש שהגיע ממשרד הפנים, על נוהל תמיכות חדש, לאחר דיון ארוך, ראש העיר, משה סיני הנחה את יו"ר ועדת תמיכות, מיכאל מלמד, לגבש קריטריונים לעמותות השונות ובכללן לעמותות הספורט בעיר, על מנת להעביר להן את התקציב.

במהלך הדיון הועלו סוגיות נוספות הקשורות לספורט העירוני בראש העין והוחלט לזרז את תוכנית האב לספורט, שהוכנה על צוות מקצועי בראשותו של חבר המועצה אבי סמובסקי. יו"ר האגודה, יוסי נצר מסר לנו בתגובה: "כל עוד התקציב לא הועבר, אין שינוי בהחלטתי".

 

תאריך: 08/07/2006

מאת :יהורם אלוני

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים

 

 

 

 
תנאי שימוש באתר

מערכת "אינדקס" - 03-9022299

 אתר זה מאוחסן על שרתי - SRV