יו''ר העמותה הצבאית התפטר מתפקידו

לאור רצונם של חלק מחברי הועד לבטל את אירועי חג האהבה בבית הקשת יעקב אליהו, היו"ר החדש של העמותה הצבאית, התפטר השבוע מתפקידו וזאת בגין "חוסר גיבוי מצד חברי הועד".

במכתבו ליועץ המשפטי של העמותה, כותב אליהו: "תפקיד חלק מחברי הועד הסתכם בלטרפד". לדברי אליהו, הרקע להתפטרותו נבע מהיעדר שיתוף פעולה מצד חברי הועד, בכל הקשור לשיתוף פעולה ונורמליזציה מול העירייה וראשי אגפיה. עוד מציין אליהו כי "הקש ששבר את גב הגמל בהחלטתי להתפטר מתפקידי כיו"ר העמותה היה יצירת גוש חוסם בתוך הועד לאי קיום אירוע ט"ו באב בבית הקשת במימון העירייה". עוד מוסיף אליהו "בתחילת דרכי כיו"ר הועד הצהרתי שפעילות בית הקשת בסביבת בית הקשת יילקח בחשבון הסכם הפשרה מול השכנים המתגוררים בסמיכות לבית הקשת. ולא יעלה על הדעת שמיעוט יכפה עצמו על השכונה".
מאז חולקו כספי העמותה לכלל תושבי שכונת נווה אפק, עברה העמותה מספר משברים, שיא המשבר התרחש לפני כחודשיים, כאשר כפי שפורסם ב"אינדקס", שנתגלתה מעילה של למעלה מ-100,000 ש"ח בכספי העמותה, קולות שונים בעמותה קוראים לפרק את העמותה ולמסור את בית הקשת לניהול העירייה וע"י כך להמנע מסכסוכים מיותרים ומעילות. בכספי העמותה נותר סכום קטן ולכן יתכן מצב שהעמותה תגרר לחובות ואז יצטרכו תושבי השכונה לממן את החוב. גלבוע, חבר הועד, מסר בתגובה: "הועד חרט על דגלו ביצוע אירועים לתושבי השכונה בכפוף להסכם הפשרה. ההתפטרות הינה בעיית אגו ולראייה אותם "מטרפדים" לכאורה, הגיעו להסכמה על אירוע ט"ו באב במלואו".

חבר ועד נוסף ביקש שלא להיחשף ולא להזכיר את תגובתו, היות והינו איש צבא. יו"ר ועד השכונה יעקב אליהו, מסר עוד: "ועד השכונה לא התפשר, האירוע נכפה עליו ע"י העירייה, למרות התנגודתם של גלבוע ומוצרי וזאת ללא הסכמת הועד".

 

תאריך: 04/08/2006

מאת :יהורם אלוני

 כותבים email לכתבים -

 
הוספת תגובה

 

 
 
תגובות הגולשים
אין תגובות גולשים

 

 

 

 
תנאי שימוש באתר

מערכת "אינדקס" - 03-9022299

 אתר זה מאוחסן על שרתי - SRV