קניית דוד שמש – רגע לפני…

רכישה של דוד שמש חדש היא לא רכישת בזק. דוד השמש צריך לשמש אותנו במשך שנים ארוכות ולכן חשוב לבדוק היטב את הסוג, הדגם, החברה וכל שאר הנתונים בדרך לרכישה. רגע לפני שאתם מעבירים את כרטיס האשראי ורוכשים דוד שמש חדש לבית, הנה כמה עובדות שיעזרו לכם למצוא את הדוד הטוב ביותר עבורכם.

תוחלת החיים של דוד שמש

דוד שמש הוא השקעה לטווח ארוך, טווח ארוך פירושו כ-15 שנים בממוצע. לאחר 15 שנים בדרך כלל יש צורך לתקן או להחליף את דוד השמש בגלל השחיקה הטבעית, זאת כמובן במידה ולא היו תקלות דרמטיות במהלך הזמן. חשוב לבחור בדוד שמש של חברה שמציעה לכם הסכם אחריות ארוך טווח, כך שבמקרים של תקלות בדוד השמש החדש, יהיה לכם למי לפנות. בדרך כלל החברות מציעות אחריות של חמש שנים בממוצע וכיום אפילו יותר מכך. האחריות צריכה לכלול תיקונים, התקנה של דוד שמש חדש במקרה של בעיה עם דוד השמש שקניתם והחלפת חלקים בדוד במידת הצורך.

בחירת נפח דוד

אחרי שבחרתם את החברה שיכולה לספק לכם את השירות הטוב וההתחייבות לאיכות, חשוב מאד לבחור את נפח הדוד הנכון עבורכם. סוגי הדודים נבדלים זה מזה בין היתר גם בנפח הדוד, כאשר נפח דוד נמוך יחסית הוא כ-80 ליטר, נפח שיכול להתאים בדרך כלל לאדם בודד או לזוג. משפחות גדולות יכולות לבחור דוד של 150 ליטר.

לאחר שהתייחסתם לשני הנושאים האלו תוכלו לבחור מתקין שיבצע את ההתקנה. בדרך כלל החברה שאצלה קניתם את הדוד תוכל להציע לכם שירות של התקנה. גם במקרה הזה מומלץ לוודא שמדובר במתקין מקצועי ומנוסה.

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *