עידו פישמן על מדינות ששווה לטייל בהן בתקופה הנוכחית

עוד מעט גם זה יחלוף ותקופת הנגיף העולמי תהיה מאחורינו, אבל בינתיים, עד שזה יקרה, לונדון קוראת לכם לטייל בה ולפקוד את רחובותיה הצבעוניים כל כך. עידו פישמן על התקופה הנוכחית, על מדינות ששווה לטייל בהן וטיפים למטיילים באירופה.

שוקלים טיול ללונדון? כן, כן, למרות שבחדשות ממשיכים לדבר על עלייה בתחלואה באירופה בכלל ובאירופה בפרט, אנחנו כאן כדי להגיד לכם שהרחובות בלונדון עמוסים בתיירים. מאמר זה ייתן לכם כמה טיפים מעשיים לטיול בלונדון. בתור התחלה, כדאי שתדעו שנקודת הציון המפורסמת ביותר בעיר הזו היא הביג בן, שזה שמו של הפעמון בתוך המגדל. זה אולי נראה מוזר שיש מגדל שעון ללא שעון, אבל תפקידו העיקרי הוא כמגדל פעמונים. בואו נכיר את הצבעים של לונדון יותר לעומק (גם בתקופה הנוכחית).

עידו פישמן על לונדון בימינו – חופשה צבעונית במיוחד

עידו פישמן ממליץ על לא מעט דברים ששווה לראות בלונדון, כולל בתקופת הנגיף העולמי. למשל, אחת מיצירות הארכיטקטורה החשובות בעולם, קתדרלת סנט פול. אתם יכולים גם לבקר במנזר ווסטמינסטר או ליהנות מכל מיני אטרקציות ואזורי בידור בכיכר טרפלגר.

אם אתם רוצים לראות משהו פחות תיירותי, ישנן שכונות עממיות רבות שבהן מסורות אנגלית ישנות עדיין חיות וקיימות. למשל, שכונת שורדיץ' המפורסמת והצבעונית כל כך. פשוט חובה להגיע לאזורים האלו לפחות פעם אחת בחיים.

הייתה ונשארה – אחד מיעדי התיירות הכי פופולריים באירופה

לונדון היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באירופה. ככזאת, יש לה הרבה מה להציע למבקרים, בין אם הם מתעניינים בהיסטוריה העשירה שלה, באדריכלות המודרנית או בתרבות הבריטית המנומסת. כמו כן, חשוב לזכור שלונדון היא עיר יקרה מאוד.

אם אתם מתכננים לבקר בלונדון, מומלץ לוודא שיש לכם מספיק כסף לחופשה שלא תהיה זולה בכיס. זה מתחיל במחירי המזון, הסיגריות, המצרכים והמסעדות או בתי הקפה ונגמר בכל דבר שתרכשו בעיר. המחירים אינם זולים באופן כללי. יחד עם זאת, עידו פישמן מזכיר שיש הרבה דרכים שבהן אנשים יכולים לחסוך כסף בזמן ביקור בלונדון. אבל הדבר החשוב ביותר הוא, לא לתת לתוכניות הנסיעה שלך להיות מופרעות בגלל שאין מספיק כסף לעשות זאת.

עידו פישמן: מקומות שכדאי להגיע אליהם כשטסים ללונדון

– כדאי לבקר בארמון בקינגהאם ולהיחשף לאוסף המלכותי של אמנות וחפצי אמנות היסטוריים.

– נהר התמזה נהדר לסיורים באתרי תיירות מכיוון שהוא עובר בלב לונדון.

– אם אתם מחפשים לברר איך אנשים חיו בעבר, עידו פישמן ממליץ על ביקור במספנה ההיסטורית.

– אפשר גם לבקר בטאואר ברידג' ולטייל בו!

עוד בנושא