לימודי רפואה סינית בירושלים

תמיד חשבתן ללמוד רפואה בשיטה הסינית? תהיתן אי פעם מה הרפואה הסינית אומרת לכן וכיצד תוכלו לתמרן זאת עבורכן ובזכות כך להעניק לאחרים מן הידע והיכולות הרפואיות שיש בתוך העולם הסיני? אם זה מעניין אתכן כנראה שהגעתן למקום הנכון! לימודי רפואה סינית הפכו להיות דבר מאוד נגיש היום ובעיקר נזקק, הרבה מן האנשים פונים יותר ויותר לרפואה הסינית בשביל להבין יותר את הגוף ולנסות להכניס איזון בין הגופים.

מה זה רפואה סינית?

למי שלא יודעת הרפואה הסינים היא רפואה עתיקה מאוד, מבין העתיקות בעולם. הרפואה הסינית נחשבת לשיטה מקובלת ברפואה הקונבנציונלית. הרפואה הסינית מאמינה ודוגלת ביכולת של האדם לשמור על האיזון בין הגוף והנפש. והאמת שככה זה – השלמות קיימת רק שמצליחים לחבר את כל הגופים יחד ולשמור על איזון והרמוניה ביניהם.

הרפואה הסינית מביטה על המחלה לא כסימפטומים, אלא כמשהו שמסמל על דבר אחר שמקורו לא בהכרח במהות המחלה, לכן תמיד יחשפו וינסו לאתר את הגורם בגוף שבגללו הגיעה המחלה. לרוב, ברפואה הסינית ישתמשו במגוון רחב של שיטות טיפול המשחררות את ערוצי האנרגיה בגוף. האמונה היא שברגע שאזורים אלה חסומים אנרגטית אנחנו נהפכים לחולים. לכן יש לשחרר את האנרגיה ולגרום לזרימה הרמונית שתשמור על איזון.

הרפואה הסינית בדרך כלל תאבחן מטופלים על ידי בדיקת המטופל פיזית, כמו בדיקת דופק, צבע הפנים של המטופלים, הלשון ועוד… בין היתר נמצא בשיטות הטיפול את הדברים הדי מקובלים ומוכרים: שימוש בצמחי מרפא, דיקור סיני, שיאצו, עיסוי, פעילות גופנית מאירה והרמונית, כוסות רוח ועוד….

כפי שרובנו יודעים או לפחות חשבנו כך – הרפואה הסינית מחזיקה בתוכה אוצרות ענקיים של ידע, ידע שמגיע משנים אחורה. הסינים ידעו לתעד את כל מה שקורה לפי תופעות הטבע ובעקבות כך בנו פילוסופיה של חיים אשר מעניקה לנו הבנה וגישה על מבנה היקום שבתוכו גם אנחנו, בני האדם, נמצאים. כי אנו מורכבים מאותם דברים בדיוק כמו שהיקום מורכב מהם, גם אנחנו מושפעים מהטבע וגם אנחנו יכולים לעבוד עם הטבע בצורה כזאת שתעזור לנו. כל דבר שאנו חווים משפיע עלינו ברמה הפיזית וגם הנפשית. הרפואה הסינית מאמינה שניתן לרפא ולמנוע כל דבר בעזרת העברת הזרימה של האנרגיה בגופינו, ולכן כך היא פועלת.

אז איפה לומדים רפואה סינית בירושלים?

רוצים ללמוד רפואה בשיטה סינית הגיע הזמן להכיר אותנו – מכללת מעינות. אנחנו מכללה המתמחה ברפואה משלימה. אנחנו רואות את הלימודים כפקטור מאוד משמעותי להתפתחות וליכולת לייצר לעצמנו אורח חיים בריא וטוב ובכך לשמור על איזון בין הגוף והנפש. במכללה שלנו תוכלו לקבל את כל הכלים בעולם הרפואה הסינית ולהתמקד ביכולות הריפוי העתיקות שיש לסינים להציע. למידע נוסף והתרשמות פנו אלינו עוד היום. מכללת מעינות https://mayanot.co.il

תמונה – FREEPIK

עוד בנושא