ישי קמחי: את כתב השירות רופא עד הבית של MyDoctor אתם מכירים?

השנים האחרונות הראו לכולכם שלפעמים הבית הוא המקום היחיד שבו אתם יכולים ורוצים להיות. כל העניין הזה רלוונטי אפילו יותר כאשר מדובר על המצב הבריאותי שלכם, שלעיתים מצריך התבוננות מטעם איש מקצוע, אבל רק המחשבה על ההמתנה הארוכה בחדר המיון או בקליניקה גורמת לכם להרגיש אפילו רע יותר ממה שהרגשתם מלכתחילה. עם כתב השירות רופא עד הבית של חברת MyDoctor אתם יכולים לשכוח מסיטואציה כזו, כי איך לומר בעדינות? היא פשוט לא תקרה לעולם. היום שוחחנו עם מנכ"ל החברה, ישי קמחי, על כל מה שאתם עומדים לקבל במסגרת כתב השירות הזה, ותאמינו לנו – זה יותר ממה שאי פעם יכולתם לחלום עבור עצמכם.

כתב שירות להזמת רופאים הביתה – זה באמת אפשרי?

אז כן, אולי בעבר היה נדמה שמדובר על חלום רחוק, אבל היום קבלת שירותי רופא עד הבית הם חלום לחלוטין בר הגשמה. ההבנה שאנשים שלא מרגישים טוב לא מעוניינים לצאת מהבית, אך עדיין צריכים לקבל מענה רפואי הולם, הובילה לא מעט חברות היום להנגיש שירותי רופא עד הבית לאנשים שונים – החל ממנויים לכתבי שירות ועד מסלולים אחרים.

ישי קמחי מסביר לנו בתור התחלה על החשיבות העליונה של קבלת שירותי רופא עד הבית: "שירותי רופא עד הבית חוסכים מכם זמן ארוך של המתנה לצד חולים נוספים הן בקליניקה והן בחדר המיון, ושומרים על רמת מקצועיות גבוהה ביותר".

כתב שירות רופא עד הבית של MyDoctor – זה מה שאתם עומדים לקבל

לאחר שתצטרפו לכתב שירות רופא עד הבית של MyDoctor, ייפתח בפניכם עולם שלם וחדש של אפשרויות מקיפות ביותר, כפי שישי קמחי המנכ"ל מספר לנו: "שירותי רופא עד הבית לקבלת אבחנה רפואית ראשונית, תרופות מרשם, הפניה לחדר מיון ועוד; התייעצות טלפונית עם רופא; שירותי אחות עד הבית; פינוי באמבולנס; לחצן מצוקה וכו' – כל אלו הם חלק בלתי נפרד מכתב השירות. כל השירותים האלו יכולים להבטיח את המצב הבריאותי שלכם בכל רגע נתון, וניתנים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל שבתות, חגים ומועדים".

מה היתרון של חברת MyDoctor לעומת חברות או גופים אחרים?

שאלנו את ישי קמחי מה הייחודיות של חברת MyDoctor לעומת חברות אחרות שפועלות באותם המישורים בתחום, וזוהי תשובתו: "אנחנו בחברת MyDoctor פועלים מתוך מקום מקצועי, אותנטי וששם את הלקוחות שלנו במקום הראשון. המטרה שלנו היא קודם כל לראות אתכם ולשרת אתכם, לפענח ולמפות את הצרכים שלכם באופן שוטף על מנת להרחיב את תחומי הפעילות שלנו, ולהבטיח שכל אחד ואחת מכם יקבלו בדיוק את השירותים שלהם הם זקוקים".

זה הזמן ליצור קשר עם החברה ולקבל כל פרט מידע שחסר לכם, בדרך להצטרפות כמנויים לכתב השירות.

עוד בנושא