13/01/2020
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
עיר אחת שני טקסים
מוטב לו למר אבידור שיתעסק בענייניו, מה גם שאינו מתגורר בראש-העין כעת, ולא יעשה שימוש ציני ופוליטי ביום רגיש זה. לטקס בנווה-אפק מסורת בת 16 שנים, הטקס מאפשר לתושבים שלא היו מגיעים לטקס העירוני ליטול חלק במעמד מרגש זה.
גליה
12/05/2011
עם כל הכבוד למירי אלוני וליזהר כהן
"אנחנו נשארנו בעיר, לא רצינו להתרחק עם הילדים יותר מדי אבל האמת שהיה מאכזב למדי. עם כל הכבוד למירי אלוני וליזהר כהן, בכל המדינה חגגו עם האמנים הכי עכשוויים ורק אנחנו הסתפקנו במה שיש. בשאריות. למה כשהייתה תימניאדה הביאו את משה פרץ? ויואב יצחק? ואת כל הגדולים שיש היום בזמר המזרחי? למה לא יכלו להשקיע קצת יותר ולא להגיד "העיקר עשינו, יצאנו ידי חובה". אני אישית ראיתי את הנהירה של כל החבר'ה הצעירים אחרי הזיקוקים, ולומר את האמת- אם לא הייתי עם ילדים, הייתי נוסעת לראות את שרית חדד בהוד השרון, או את אייל גולן בפתח תקווה. אבל לא רצינו להטריח אותם והעדפנו להישאר קרוב לבית... מקווה שבשנה הבאה נרגיש שעושים יותר למען התושבים בעיר."
נופית גלר
26/05/2011
הכבישים בעיר
ברצוני לציין את מורת רוחי ממצב הכבישים בעיר.בעיקר מהכביש שמכיוון פתח תקווה לנווה אפק(עובר בגבעת טל) וחזרה.לא מספיק שהכביש מלא בבמפרים גם לא באזור שיש גנים או בתי ספר אלא גם כולו מלא בגבשושיות ובורות ביוב בלתי מכוסים,דבר שמקשה את הנסיעה ומציב אתגר לפי דעתי גם לג'יפ.כמו כן מצבו של הכביש ברחוב וולפסון ליד פלאפל חתוכה לשני הכיוונים.מצבו מחפיר ממש. לא מבין איך אף אחד לא פוצה פה לתיקון הליקויים בכבישים שכולנו עוברים בהם מדי יום ולפעמים כמה פעמים ביום!
אמיר
27/05/2011
מופעי יום העצמאות
שלום, בתגובה לכתבה "עם כל הכבוד למירי אלוני" - אנחנו נשארנו בעיר ראינו את ההופעות עד סיומן ונהננו מכל רגע. המופע "קרנבל בנחל" שהתבסס על הפקה רבת משתתפים עם האוכלוסיה המקומית, היה מדהים. לא צריך להגרר כמו עיריות אחרות ולהוציא כספים רבים על הופעה של זמרים, שעוד מספר שנים יהיו עלומי שם, להבדיל ממירי אלוני ויזהר כהן, שלא נס ליחם.שאפו לעיריה ולמארגנים! דני.
דני
28/05/2011
רחוב חג'בי- כמו מערכון של הגשש
באחד הקטעים מראיין כתב רדיו שייקה זקן תימני , פולי, ומבקש סיפור פולי במבטא תימני אומר: "יצאתי מהבית והכל מסביב רק חול וחול". שייקה אומר: "כן רבותי, כך היה לפני ארבעים שנה." ופולי עונה "איזה ארבעים שנה? זה היה היום בבוקר!" וזה כל כך אקטואלי למקרה של רחוב חג'בי. במשך ארבעים שנה מאז כתיבת המערכון, ראשי עיר באו והלכו, ועדיין יוצא אדם מביתו ובמקום כביש סלול הוא רואה רק חול וחול. כשרואים במאה העשרים ואחת רחוב לא סלול אז המערכון לא מצחיק. שמעון פ.
07/07/2011
מפגעי רעש ובניית חומה אקוסטית
הבניה החדשה תיצור תנופה אולם גם מפגעי רעש בגין הכביש המתוכנן ראש העיר נא התחייב להקמת חומה אקוסטית חוצצת , אשר תשתלב בנוף הטבעי באזור . רות בר
רות בר
17/07/2011
העלאה נוספת של הארנונה 2011
שלום, כפי שידוע לכם ראש העירייה העלה את הארנונה זו שנה שלישית ברציפות למרות שלא היה מחוייב לכך וממשיך להעמיס ולהקשות על התושבים מיסים אבל עיתון אינדקס המתיימר להיות עיתון אובייקטיבי כפי שהוא מציין בלוגו האם כתב מילות ביקורת על כך בגיליון האחרון שלו? האם יש לכאורה אינטרס מסויים לא לבקר את החלטות ראש העירייה ומצביעיו לטובת תושבי העיר? האם אתם מצדיקים צעדים הגורמים לנטל מיותר על כלל התושבים? האם עיר איתנה צריכה להמשיך ולקחת כספים עוד ועוד מהתושבים ללא הצדקה? עם יופי המזרקות לא הולכים למכולת ולא קונים דברים עבור ילדינו שיוקר המיחיה כבר ככה קשה. נא לתשומת לבכם אנו התושבים צריכים גם אתכם כפה שידבר בשבילנו כי מהאופוזיציה נואשנו.
דרור
17/07/2011

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il