18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
הכוכבת הצעירה של תיאטרון ''הספסל''
מאת: יוכי יעקבזון
תיאטרון ''הספסל'' עומד להעלות את המחזה ''זוגיות'', המורכב מסיפורי אהבה שנכתבו ע''י סופרים ישראליים צעירים, העוסקים בהיבטים הרבים של נושא הזוגיות.
התיאטרון בחר 4 סיפורים מתוך המחזה "זוגיות" שהועלה בתיאטרון "הבימה" בשנת 2001, כאשר שיתוף הפעולה עם התיאטרון הלאומי נערך במסגרת הכרזת "שנת הבימה" בראש העין.
הבמאית שלומית טריגר- הגואל גייסה לשורות התיאטרון את אגם וגי'מה בת ה-7, תושבת ראש העין תלמידת בית הספר "אהל שרה". זו לה הפעם ראשונה על בימת התיאטרון והיא מאוד נרגשת. הוריה של אגם התגייסו למשימה ללוות אותה לחזרות ולתמוך בה. הסיפור בו אגם משתתפת נקרא 'מולטי סיסטם', מאת: יואב כ"ץ.
מדובר בסיפור לא פשוט, על גבר אלים המנסה לפצות את אשתו באמצעות מתנה להוריה: מכשיר וידאו "מולטי-סיסטם". הביקור מסתיים באסון.
לאגם הצעירה תפקיד מאוד קשה: למרות המתיחות הגדולה בבית, היא מנסה לפשר בין הוריה ובדרכה התמימה מנסה להפיג את המתח, החל מניסיונות לשעשע את הוריה ובמצבים קשים יותר, להתחנן עד בכי.
לא פשוט לילדה כל כך קטנה כמו אגם להיכנס למצבים כאלה שהיא כלל לא מכירה. בעזרת אמה המקסימה אלינור ערך צוות ההצגה שיחות עם אגם, שהפגינה בגרות גדולה והסכימה כמובן בעזרת דמיונה וכישוריה לשחק בהצגה.
יחד עם אגם משתתפים 17 שחקנים מראש העין והסביבה: כוכי עמרם, בריגי'ט גולשטיין, דניאלה ענברי, דני רזגור, צאלה אדיר, יוספה כהן, נדב פורטיאנסקי, סלבה שפילמן, שאול יקוטיאל, עליזה לב, יערה נגי'רי, רמי כהן, אריק כהן, דני מורדוך, ענבל סעידי, אריק כהן ואיריס ורד.

ההצגות תתקיימנה בתאריכים 14,15,16 ביוני.

תאריך: 26/05/2011
גיליון: 787
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il