19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
5000 משתתפים באולימפיאדת הילדים ה-4
מאת: יהורם אלוני
אולימפיאדת הספורט לילדים המאורגנת על ידי מינהל הספורט ומנהלי מחלקות הספורט ברשויות צוברת תאוצה לאומית.
כמדי שנה, ביום ראשון האחרון בל"ג בעומר, התקיימה אולימפיאדת הילדים ה-4 בחדרה בהשתתפות כ- 5000 ספורטאים וספורטאיות שייצגו 49 רשויות מרחבי הארץ והתחרו ב - 16 ענפים שונים.
נבחרת ראש העין שיגרה כ 100 ספורטאים צעירים מראש העין אשר חרף העייפות מהפעילות בליל המדורות של ל"ג בעומר, ייצגו בכבוד את ראש העין באולימפיאדת הילדים בענפים: כדורגל בנים, ג'ודו, התעמלות אומנותית והתעמלות קרקע.
הספורטאים מראש העין יצאו בבוקר ממתנ"ס 'לב אפק', שם קיבל אותם סגן ראש העיר ומחזיק תיק ההנדסה והספורט, רזיאל אחרק ובירך את הילדים להצלחה בתחרויות תוך שמירה על ההגינות הספורטיבית המאופיינת במשחקי האולימפיאדה.
משם הגיעה כל קבוצה למקום התחרות שלה בחדרה כאשר מחלקת הספורט של ראש העין מנהלת את משחקי הכדורגל בהשתתפות שלושים ושש קבוצות- ללא ספק הענף הכי פופולארי בעולם בכלל ובקרב הילדים.
יצויין כי כל המשתתפים והמארגנים ציינו לשבח את מחלקת הספורט של ראש העין על הארגון המופתי של המשחקים שהסתיימו על פי התכנון וללא תקלות.
בסיום יום התחרויות הגיעו הספורטאים לאיצטדיון הכדורגל העירוני לאירוע הסיום אשר כלל הופעות מרהיבות ובהן להקת ערוץ הילדים ולהקות נוער מקומיות. ערוץ הספורט וערוץ הילדים צילמו את אולימפיאדת הילדים כאשר בחלקים גדולים של היום היו שידורים ישירים. בסיום המופעים התקיים טקס חלוקת פרסים לקבוצות הזוכות בנוכחות ראשי הערים. משה סיני, ראש העיר, אשר הגיע עם מנכ"לית רשת המתנסים בראש העין, ענת שרעבי- חיים, כיבד את הנוכחים ואף קיבל ממנכ"לית משרד הספורט ונציגי העיר המארחת מגן הוקרה על השתתפות הנבחרת העירונית באולימפיאדת הילדים.
כמדי שנה, מחלקת הספורט והמתנ"סים יזמינו את נציגי הספורטאים מראש העין ואת הזוכים במדליות למפגש משותף בלשכת ראש העיר.
מחלקת הספורט מבקשת לציין באופן מיוחד את נציג רשת המתנ"סים בעיר ומנהל מתנ"ס לב אפק, רוני שמחי, אשר ניהל וארגן את נבחרות המתנ"סים ושיתף פעולה יחד עם מחלקת הספורט למען הצלחת האירוע ולהנאת הילדים. "בנוסף, מגיע צל"ש מיוחד למאמנים וההורים המתנדבים שליוו את הספורטאים לאורך כל היום וסייעו להצלחת הנבחרות בכל המסגרות" מוסיפים במחלקת הספורט. כל הכבוד!
תאריך: 26/05/2011
גיליון: 787
עמוד: 30
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il