18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
פרסומת לוודקה ליד בית הספר
מאת: יהורם אלוני
הורים לתלמידים הלומדים בחטיבות הביניים 'גוונים' ו'היובל' הביעו את כעסם על שלט החוצות המפרסם וודקה המתנוסס סמוך לחטיבות הביניים.

"זה לא מוסרי ולא אתי לשים פרסומת כזו מול בתי ספר של תלמידים צעירים" אמרה לנו השבוע אחת האימהות שהתקשרה למערכת העיתון. לדבריה היא התקשרה מספר פעמים לאגף החינוך בעירייה ושם הבטיחו לטפל בנושא ולהסיר את הפרסומת משום שלדבריה "הפרסומת מקלקלת את בני הנוער" אולם נכון להיום טרם הוסרה הפרסומת.

חשוב לציין, כי קיים חוק שהתקבל בכנסת בחודש אוקטובר 1994 המתייחס לאיסור שידול משקאות לקטין, כאשר פרסומת בגודל כזה ובסמיכות כזו למוסד חינוכי עשויה להיחשב כשידול. ע"פ החוק: "המעודד או משדל אדם שלא מלאו לו שמונה עשרה שנים לשתות משקה משכר, דינו מאסר שלושה חודשים".

דני אבידור, יו"ר ועד ההורים העירוני מסר לנו בתגובה: " מרגיז שבימים אלה כשפרויקט של עיר ללא אלימות מגייס מאות הורים למלחמה באלכוהול מוצאת עצמה חברה מסחרית בחוסר רגישות לפרסם מוצר אלכוהולי בדיוק במרכז חינוכי. חבל שאין ראייה יישובית למקבלי ההחלטות".

מהעירייה נמסר בתגובה: "שלטי הפרסום מושכרים לחברת "רפיד" וזו מפרסמת מודעות המותרות על פי החוק, כולל פרסומים לאלכוהול ולסיגריות ולכל נושא אחר שאין עליו איסור פרסום. עם זאת, ראש העיר הנחה את צוותי העירייה שיפנו לחברת "רפיד" להסיר את השלט בסמוך למתחם החטיבות. חברת "רפיד" נעתרה לבקשה ותשנה את מיקום השלט. בנוסף, ראש העיר דרש שבהסכם החדש של החברה לא יאושרו שלטי חוצות בנושאים כגון אלה, והדבר נבדק משפטית".

תאריך: 30/12/2010
גיליון: 767
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il