12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
צבעי הקשת
מאת: יהורם אלוני
פעם 'כחול לבן', פעם 'אפור', כך מתעתעת העירייה בתושבי רחוב 'זלמן שזר'.
פרשת מדרכות 'זלמן שזר' ממשיכה להכעיס את תושבי הרחוב. בבוקרו של יום שישי בשבוע שעבר, גילו התושבים כי העירייה החליטה לצבוע את כל המדרכות שהיו צבועות בכחול לבן, במבע אפור. אולם למרבה ההפתעה, גילו כי העירייה לא טרחה להסיר את השלט המוצב בתחילת הרחוב (בסמוך לכיכר אלי כהן) המורה על חנייה בתשלום. כעת, התושבים מבולבלים: "מדוע העירייה מזגזגת ומתעללת בתושבי הרחוב"?
ביום שישי האחרון הביעו תושבי הרחוב ויחד עמם תושבי חוץ שהגיעו לשוק העירוני, סיפוק על ביטול החנייה בתשלום אבל יחד עם זאת הביעו את כעסם על מה שהם מכנים- חוסר עקביות של העירייה: "האם הכסף שהכניסו לתוך המדחנים בשבועות הקודמים היה מבחינת העירייה שלב ניסיוני שבוצע על חשבון כספי התושבים"? חלק מהתושבים מתכוון לתבוע את כספו בחזרה מרשות החניה העירונית.
מספר תושבים פנו לאחרונה לגורמים המוסמכים בעירייה במטרה להיאבק בנוסף נגד חניית המשאיות החונות ברחוב הראשי. לדברי התושבים, הובטח להם על ידי חברי וועדת התנועה שהגיעו לאזור כי יוצב שלט בהקדם האפשרי האוסר על חניית משאיות אולם לטענתם, דבר לא נעשה. "בכל עיר מתוקנת אין כניסה למשאיות ובפרט שהדבר גורם לפגיעה בשדה ראייה המסכנת את הולכי הרגל". לנו נודע כי נציג וועדת התנועה שנכח במקום הבטיח לטפל בנושא בהקדם האפשרי.
מהעירייה נמסר בתגובה: "בהחלטה משותפת עם התושבים הוחלט לבטל את הסימון כחול לבן ברחוב זלמן שזר, הכסף ששולם למדחנים היה בזמן שעדין שפת המדרכה הייתה צבועה בכחול לבן. לגבי השלט- הורדת השלט תבחן על ידי מחלקת התנועה. לגבי המשאיות- העירייה מודעת למצוקת חניית המשאיות בעיר ובוחנת כמה אופציות. בשלב זה טרם נמצא אזור גדול במיוחד לחניית המשאיות".
תאריך: 16/06/2011
גיליון: 790
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il