12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מחיר הנהיגה בשכרות
מאת: יהורם אלוני
בית המשפט המחוזי בפתח תקווה גזר בשבוע שעבר 4 שנות מאסר על צעירה בת 20, תושבת העיר, שהורשעה בהריגתם של שלושת צעירים בתאונת דרכים שאירעה לפני כשנתיים בפתח תקווה.
בית המשפט המחוזי בפתח תקווה גזר בשבוע שעבר ארבע שנות מאסר בפועל על תושבת העיר, כבת 20 שהורשעה בהריגתם של שלושה צעירים ובפציעתו של צעיר נוסף.
התאונה אירעה בחודש נובמבר 2008 בדרך 'יצחק רבין' בפתח תקווה כאשר הרכב שבו נסעו הצעירים התנגש חזיתית ברכב מסחרי. כתוצאה מכך, נהרגו שלושת הצעירים ליאור רדה, אייל משאני ובנימין אביגד.
לאחר דיונים ארוכים, החליט בית המשפט המחוזי בפתח תקווה לפני כשמונה חודשים להרשיע את הנהגת בהריגתם של שלושת הצעירים ובנוסף בעבירה של חבלה חמורה ונהיגה בשכרות ורישיונה נשלל ל- 15 שנה. השבוע, כאמור גזר בית המשפט על הנהגת ארבע שנות מאסר בפועל.
בפסק הדין כתבה השופטת זהבה בוסתן: "קשה הייתה מלאכת גזר הדין. מדובר בבחורה צעירה ונורמטיבית, שמתייסרת עקב מעשה של קטילת חיים. מנגד, עומדות המשפחות השכולות, שגם הן נושאות בקושי לאורח חייהם ועוד מנגד עומדת מציאות החיים של תאונות דרכים, הנגרמות על ידי בני אדם אשר יכולות להימנע. מחובתנו להילחם בנגע זה בענישה בלתי מתפשרת". עורך דינה של הנהגת, שמעון מזרחי, טען בבית המשפט כי מדובר במקרה לא רגיל מאחר ובמועד התאונה הייתה הנהגת קטינה ואולצה לנהוג ברכב בניגוד לרצונה. עו"ד מזרחי ביקש מבית המשפט לדחות את ביצוע גזר הדין על מנת לערער לבית המשפט העליון.
תאריך: 23/06/2011
גיליון: 791
עמוד: 22
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il