12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
לא כך מכבדים את הנופלים
מאת: יהורם אלוני
מי שעובר ליד 'חורשת הנופלים' ברחוב הרש''ש בעיר, לא יכול שלא להזדעזע מהמראה המוזנח סביב האנדרטה.
בסיור שערכנו במקום מצאנו ערימות של פסולת: בקבוקי שתייה ריקים, עיתונים ועוד. אב שכול שהגיע יחד עם צוות 'אינדקס אובייקטיבי' למקום הזדעזע לראות זאת, ותוך פינוי הפסולת בעצמו אמר לנו: "לא כך מכבדים את חללי צה"ל שהקריבו את נפשם למען המדינה". אותו אב ביקש באמצעות מערכת עיתון 'אינדקס אובייקטיבי' לפנות לעירייה ולבקש לתחם את המקום ולשתול צמחייה כפי שנעשה במקומות אחרים. לנו נודע כי נציגים ממשפחות שכולות בעיר פנו מספר פעמים לגורמים המוסמכים בעירייה בבקשה לטפל ב'חורשת הנופלים' אולם לטענתם, מאז פנייתם האחרונה לפני כשלושה חודשים, לא נעשה דבר.
 
סמוך לאנדרטת 'חורשת הנופלים' ממוקמת 'טיילת המוזיקה' אליה מגיעים מדי יום עשרות תושבים, שנרתעים אף הם מערימות הפסולת. יש לציין כי העלנו את הנושא על סדר היום העירוני לפני מספר שנים ומאז ועד היום לא חל שינוי משמעותי. אב שכול נוסף שנקלע למקום הוסיף: "זו בושה וחרפה שבאופן הזה מוצאת העירייה לנכון לכבד את זכר הנופלים. האם העובדה שנטעו עץ ברוש אחד מספיקה? שילכו ויראו בערים אחרות איך מטפחים גינות לזכר הנופלים".
עובדיה שמחי, יו"ר יד לבנים בעיר, מסר לנו כי בעקבות פניית העיתון הוא פנה לכל הגורמים המוסמכים בעירייה לטפל מיידית בנושא: "העירייה עושה כל כך הרבה דברים נפלאים בעיר, אני דורש שיטפלו גם בנושא הזה כי זה לא פחות חשוב מכל פרויקט אחר בעיר".
מהעירייה נמסר בתגובה: "במסגרת המשך פיתוח טיילת צלילי המוסיקה מרחוב הרש"ש ועד צה"ל, שיתבצע במהלך החודשים הקרובים, מתוכנן גם טיפוח פינת הנופלים. גם עד להשלמת הפיתוח נשמור על המקום נקי ככל הניתן."
תאריך: 23/06/2011
גיליון: 791
עמוד: 22
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il