10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
רוצים לשחק? תשלמו
מאת: יהורם אלוני
תושבים דתיים שביקשו לשחק בשעות אחר הצהריים באולם הספורט החדש הסמוך לבית הספר 'בית יעקב', טוענים שהעירייה מבקשת מהם לשלם עבור השימוש באולם וזאת למרות שהאולם נותר ריק בשעות אחר הצהריים.
עוד תוהים התושבים הדתיים מדוע בעירייה מבקשים מהם להמתין עד סוף שנת הלימודים.
כזכור, לפני כשנה חנכה העירייה את אולם הספורט לציבור הדתי לאחר עשרות שנים ללא מתקן ספורט. נכון להיום, אולם הספורט משמש את תלמידי שני בתי ספר הדתיים הסמוכים, 'בית יעקב' ו' יסודי התורה'. האולם נבנה תוך התמקדות והיענות לצורכי הציבור הדתי, כמו בניית חלונות צמודים לתקרה, ולא בתחתית האולם כנהוג. בשיחה שקיימנו השבוע עם תושבים מהמגזר הדתי טוענים התושבים כי בהודעה שהוציאה העירייה לפני מספר חודשים נכתב כי "אולם הספורט ישרת את המגזר הדתי בעיר, הן בשעות הלימודים והן לפעילות תושבים דתיים בשעות אחר הצהריים והערב". והם שואלים "היכן השירות לציבור אם על כל דבר צריך לשלם?"
יעקב אדמוני, סגן ראש העירייה ויו"ר האגף לחינוך תורני, מסר לנו בתגובה כי "אולמות הספורט בעיר הם באחריות מחלקת הספורט ויש לפנות אליהם".
מהעירייה נמסר בתגובה: " עיריית ראש העין מעמידה לשירות הקהילה 24 מגרשי ספורט פתוחים בכל השנה, חלקם אף מוארים עד שעות הלילה, ומיועדים לשימוש הקהילה באופן חופשי וללא תשלום. במקביל - גם עיריית ראש העין כמו כל הרשויות בארץ, מאפשרת לכל קבוצת תושבים המעוניינת בכך לשכור שעת פעילות קבועה באחד מאולמות הספורט. העלות השבועית הממוצעת לקבוצה המבקשת להתאמן שעה בשבוע הינה 125 ש"ח בלבד ולכן קיימות קבוצות עממיות רבות השוכרות אולמות ספורט לפעילות עממית. הקבוצות מונות מינימום חמישה עשר משתתפים ועל כן כל משתתף משלם בממוצע 35 ש"ח בלבד עבור שימוש באולם לחודש. העירייה מזמינה את התושבים לפנות למחלקת הספורט לקבלת פרטים ומובטח כי יקבלו שירות יעיל ומהיר".
תאריך: 07/07/2011
גיליון: 793
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il