10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
מגלה רגישות לתושבים
מאת: יהורם אלוני
חלפו כשנתיים וחצי מאז שנבחר חבר המועצה, עו''ד נתנאל אחרק, למועצת העיר ואפשר לומר בוודאות כי הצהרתו לעיתון 'אינדקס אובייקטיבי' ''לגלות רגישות לתושבים'' אכן מומשה ובגדול.
לאורך כל הדרך מגלה אחרק רגישות כלפי תושבי העיר ובפרט כלפי הדור הבוגר משום שלדבריו "העבודה צריכה להיעשות ברגישות ובתשומת לב מרבית כלפי התושבים".
אחרק, שכיהן כחבר מועצה בין השנים 1999-2004 בתפקיד יו"ר האגף לתרבות נוער וספורט, נבחר בבחירות האחרונות כמספר שתיים ברשימת 'יוזמה'. בתפקיד כיו"ר האגף לשירותים חברתיים חשק מאז החליט להתמודד לחברות במועצה, משום שלדבריו "תפקיד זה יש בו הרבה סיפוק ונחת לסייע לאנשים ולמשפחות נזקקות". לדברי אחרק "האגף לשירותים חברתיים הוא האגף הערכי ביותר מכל האגפים בעירייה" ומוסיף "זו זכות גדולה שנפלה בחלקי לעמוד בראש אגף שמצריך מהיו"ר הרבה רגישות חברתית וציבורית".
כיום, לאחר כשנתיים וחצי בתפקיד, מעידים רבים מתושבי העיר כי האגף שבראשו עומד אחרק שינה את פניו. כיום, למשפחות רבות הזקוקות לשירותי רווחה ישנה אוזן קשבת והפתרונות למצוקתיהן עפ"י רוב נפתרות בדרך הקלה והטובה ביותר. אחרק, שמקיים מידי יום פגישות עם מנהלות המחלקה, מתעדכן בנעשה באגף ומנתב דרכים למציאת פתרונות. "התפקיד שלנו להתוות מדיניות, אבל את העבודה אנחנו צריכים להשאיר לאנשי המקצוע כי הם בקיאים יותר מאיתנו בחומר" אומר אחרק.
אחרק, "איש ליכוד בכל רמ"ח אבריו", מנצל את קשריו הרבים עם שרי הליכוד וחברי כנסת כדי לנסות ולסייע הן תקציבית והן ברוח לטובת תושבי ראש העין. לנו לא נותר אלא לאחל לחבר המועצה נתנאל אחרק המשך עשייה פורייה לטובת תושבי העיר.
תאריך: 07/07/2011
גיליון: 793
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il