10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
משדרגים את המרכז המסחרי
מאת: יהורם אלוני
מנכלי''ת העירייה, אירית נתן, מלווה במנהלת אגף שפ''ע, ליזי אורון, ערכו השבוע סיור במרכז המסחרי יחד עם חבר המועצה, משה בן טובים, כדי לעמוד מקרוב על הליקויים הדורשים פתרון.
בעקבות מכתבם של בעלי העסקים במרכז המסחרי הישן לראש העירייה, משה סיני, על כך שהמרכז המסחרי זקוק לשדרוג, הגיעה השבוע נתן יחד עם אורון לסיור במרכז המסחרי כדי לעמוד על הליקויים הדורשים פתרון.
כזכור, לפני כחודשיים פורסם כי בעלי העסקים במרכז המסחרי שיגרו מכתב לראש העירייה, משה סיני ובו הם הביעו את אכזבתם מההזנחה הקיימת במרכז המסחרי. לדברי בעלי העסקים איתם שוחחנו השבוע, ישנם מספר ליקויים במרכז המסחרי שהעירייה לא מטפלת בהם למרות פניות חוזרות ונשנות. המדובר בתאורה לקויה, תחזוק המזרקה שלא טופלה מזה שנים רבות, מדרכות שבורות, חוטי חשמל חשופים ועוד. בעלי העסקים מוסיפים: "המקום הפך לאחרונה למפגע תברואתי". עוד חושפים הסוחרים כי החופש הגדול נתן את אותותיו במהלך השבוע כאשר בני נוער הגיעו לרחבת המזרקה וטינפו את המקום. "זהו המקום המרכזי של העיר ומן הראוי שיהיה נקי" אומרים בעלי העסקים ומבקשים מכל הגורמים המוסמכים בעירייה להביא לשדרוג המרכז המסחרי. לנו נודע כי בעלי עסקים מתכוונים להיפגש בקרוב עם מפקד תחנת המשטרה בעיר, סנ"צ ירון קלדס, כדי להתלונן בפניו על תוצאות הוונדליזם במרכז המסחרי. לנו נודע כי במהלך הסיור עלה גם נושא המקלטים הציבוריים הסגורים כפי שנחשף כאן בשבוע שעבר. נתן הבטיחה לעשות הכול בהקדם האפשרי על מנת להביא מציאת פתרונות גם לנושא המקלטים וגם לשדרוג המרכז המסחרי בעיר.
יו"ר ארגון הסוחרים, חבר המועצה משה בן טובים, מסר לנו בתגובה: "המרכז המסחרי חייב לעבור שינוי משום שזה הפנים של העיר. המנכלי"ת אירית נתן יחד עם מנהלת אגף שפ"ע ואנוכי ערכנו סיור במרכז המסחרי ועמדנו על מציאת פתרונות למספר ליקויים. המנכ"לית הבטיחה לסייע בהקדם האפשרי כדי שהמרכז המסחרי ישנה פניו".
תאריך: 07/07/2011
גיליון: 793
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il