10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
ראש העין מצדיעה לפרופ' וינגרטין
מאת: יהורם אלוני
בערב מלא רגש ואהבה נפרדו תושבי העיר ממי שניהל את מרפאת 'כללית' בראש העין, פרופ' מיכאל וינגרטין, במשך 34 שנה.
בערב הצדעה ובהתרגשות רבה, הגיעו תושבי ראש העין להצדיע לפרופ' מיכאל וינגרטין שפרש מתפקידו כמנהל קופת חולים 'כללית' לאחר 34 שנה.
כזכור, לפני כחודשיים ערכנו עם פרופ' וינגרטין ראיון פרישה ובו הוא אמר כי "מחצית מחיי הייתי בראש העין וקשה לי לסכם תקופה כזו ארוכה, אבל אפשר לומר שהיו לי לא מעט רגעי אושר לצד מעט רגעי עצב. זו התרומה שלי לעשייה הציונית בארץ ישראל". על תושבי ראש העין בכלל והמטופלים שלו בפרט אמר פרופ' וינגרטן, "התושבים קיבלו אותי כאחד מהמשפחה ואני מוקיר תודה על כך ולי לא נותר אלא להצדיע להם שיודעים להתמודד בגבורה מול כל המחלות הקשות שהם מתמודדים איתם". בשבוע שעבר באו מאות מתושבי העיר להודות לו על ניהול מסור של המרפאה במשך 34 שנה.
הערב החל בהקרנת סרט לכבודו של פרופ' וינגרטין שנערך במרפאה לפני שנים רבות. לאחר מכן הזמינה מנחת הערב, אורנה צאיג, את ראש העירייה, משה סיני, לברך. סיני הודה בשם תושבי העיר לפרופ' וינגרטין על תרומתו רבת השנים לתושבי העיר. הצטרפו לברכות מנהל המחוז של קופת חולים 'כללית', ד"ר יוסי בראל והרב נפתלי צוברה, תושב העיר. בחלק האומנותי הופיעו לכבודו הזמרות נעמי מליחי וציונה הלוי. בשם צוות עובדי המרפאה הודה ד"ר מיכאל סער למנהל המרפאה על תרומתו וסיועו המתמיד לתושבי העיר במשך עשרות שנים. לאחר מכן עלו אנשי צוות המרפאה לבמה ושרו לכבודו של פרופ' וינגרטיין.
בסוף הערב הזמינה מנחת הערב אורנה צאיג את פרופ' וינגרטין לבמה וכל הקהל קם על רגליו והריע לו. במשך דקות ארוכות גולל פרופ' וינגרטין תקופה של למעלה מ- 30 שנה בראש העין וכינה את תושבי ראש העין "אנשים חמים ומיוחדים". פרופ' וינגרטין הודה למארגני הערב, לתושבי העיר, על הערב המרגש והנפלא שערכו לכבודו והבטיח להמשיך ולהיות אוזן קשבת לתושבי העיר. חתן הערב קיבל זרי פרחים רבים ממטופלים רבים שבאו לכבודו.
חשוב לציין, כי כאשר רוב הרופאים חולמים על קריירה יוקרתית ומכניסה, פרופ' וינגרטן היה קשור ללב מטופליו והוא הקים בשנים האחרונות למענם קופת גמ"ח שתוכל לסייע להם בסבסוד קניית תרופות. בראיון שערכנו איתו לפני כשנתיים הסביר את המניעים להקמת קופת הגמ"ח: "הבנייה המפוארת בראש העין השפיעה גם על בתיהם הצנועים של התושבים הוותיקים. הארנונה בשלוש השנים האחרונות עלתה, אבל הקצבאות שמהן מתקיימים הקשישים נותרו על כנן ולכן ייסדתי את קופת הגמ"ח".
תאריך: 07/07/2011
גיליון: 793
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il