11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
צריכים לשירותים
מאת: יהורם אלוני
תושבים רבים המגיעים לשוק העירוני מתלוננים לאחרונה כי בתי השימוש הציבוריים אינם מספיקים לאלפי האנשים הפוקדים את המקום ויש צורך לבנות שירותים נוספים.
תושבים רבים הפוקדים את השוק העירוני בימי שישי מתלוננים לאחרונה כי השירותים הציבוריים הממוקמים בתוך השוק העירוני אינם מספיקים לאלפי האנשים המגיעים בכל יום שישי. יתרה מכך טוענים התושבים כי השירותים הציבוריים אינם נקיים והדבר גורם לעוגמת נפש רבה ללקוחות. הדבר חמור בעיקר בקרב הנשים הפוקדות את השוק שמעדיפות להתאפק או ללכת לבתיהן ולנטוש את הבסטה שלהם. "בשביל מה אנחנו משלמים הרבה כסף לחברת 'מפעלי תחנות' אם אין לנו את התנאים המינימאליים שצריכים להיות?" שואלת בעלת באסטה בשוק. בעלת בסטה נוספת שהצטרפה לשיחה סיפרה לעיתון 'אינדקס אובייקטיבי' כי היא נאלצת ללכת הביתה ולא להשתמש בשירותי השוק משום שלדעתה אינם נקיים ואינם נעולים: "אני חושבת שבשירותים הציבוריים בשוק גם אין ניקיון וגם אין צניעות כמו שצריך. הגיע הזמן שהחברה החדשה תבנה שירותים של קבע למען ציבור המבקרים ולמען ציבור הסוחרים בשוק".
כזכור, לפני מספר חודשים השביתו סוחרי השוק את הפעלת השוק העירוני במחאה על התנאים החדשים שהציבה החברה החדשה 'מפעלי תחנות' לסוחרי השוק הן מבחינת תשלומים והן מבחינת ניקיון השוק. לאחר משא ומתן בין הצדדים בתיווכם של ראש העירייה, משה סיני וסגנו, רזיאל אחרק, הושגה פשרה ושני הצדדים הגיעו להסכמה כי מחירי השכרת הדוכנים בשוק יעלו בעשרה אחוזים ולא ב- 30 אחוז כפי שביקשה הזכיינית החדשה ובנוסף סיכמו הצדדים שהחברה תדאג לטפל בכל הליקויים שיש בשוק העירוני. ביום שישי האחרון נשמעו תושבים רבים כועסים על החברה החדשה שלטענתם מציבה שירותים ארעיים במקום שתבנה שירותים של קבע. חלק מהסוחרים איתם שוחחנו מספרים כי הנושא הזה עלה לפני מספר שנים אולם עד היום לא נעשה דבר.
מחברת 'מפעלי תחנות', החברה המפעילה את השוק העירוני, נמסר בתגובה: "מתחם השירותים בשוק ראש העין הועבר לידי הזכיין החדש במצב רעוע המסכן את שלום הציבור. מתחם זה נסגר באופן מיידי בהוראת מהנדסי הזכיין ובמקומו הוצבו 6 תאי שירותים ניידים לרווחת המבקרים והסוחרים עד לקבלת היתר מגופי התכנון לבניית מתחם שירותים ציבוריים קבועים. הזכיין הציב עובד ניקיון הדואג לניקיון השירותים באופן רצוף לאורך כל שעות הפעילות. אנו מצרים על עוגמת הנפש באם נגרמה ומקווים להשגת ההיתרים הנדרשים במהרה".
תאריך: 07/07/2011
גיליון: 793
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il