21/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 33 תוצאות התואמות את החיפוש
חציית הקווים
מאת: רוני נגר- מדור חקירות
רכב המיצובישי נכנס אל אזור תל ברוך בתל – אביב , הסתובב בין השבילים , בחן את הבחורות אשר עובדות במקום ובלשון פשוטה יותר את הפרוצות.
לבסוף עצר בצד הדרך ונראה מתצפת על אחת הפרוצות זמן רב, לפחות כשעתיים. נראה היה לנו כי הוא אוהב להתבונן במעשיהן ובמיוחד בפרוצה הרזה והגבוהה בעלת שער שחור כעורב עם הארכה לא טבעית לאורך גבה.
היא נראתה עולה לרכב ומקץ כרבע שעה חוזרת למקומה הקבוע ושוב עולה לרכב אחר.
ערן , הבחור שעקבנו אחריו, הביט במעשיה ולבסוף התקרב עם הרכב. הפרוצה עלתה אל הרכב וערן פילס דרכו בחולות עד שמצא פינה ראויה לעשות מעשה.
שלומית, רעייתו של ערן, פגשה אותי במשרדי ולא ידעה כיצד להגיב. כשביקשה את המעקב סיפרה כי בעלה מובטל והחל להסתובב בלילות. הוא חוזר בשעות מאוחרות ומספר כי יש לו עבודות מזדמנות ולעיתים הוא מבלה עם חברים. היא הייתה בטוחה כי הוא בוגד בה או החל לעסוק בהימורים וכששמעה כי הוא נוהג ללכת לפרוצות, הייתה זו נחמה פעוטה, אך מצד שני זוהי אכן בגידה ועוד משפילה ומביישת .
" הוא לא חושב על מחלות שהוא יכול להכניס הביתה ? איך הוא עושה את זה למשפחה שלו ? " – הגיבה שלומית לאחר שעיכלה קצת את המידע .
" אני מציע שנמשיך במעקב ונאסוף יותר פרטים לפני שאת מפוצצת את העניין" – הצעתי .
עקבנו שוב אחריו בשלשת הימים הבאים וערן נראה מגיע תמיד לאותה הפרוצה, מתצפת עליה במשך שעות ולבסוף אוזר אומץ ומעלה אותה לרכבו.
ביום האחרון למעקב, לאחר שסיים את ענייניו עם אותה הפרוצה, נראה ערן מגיע למרכז המסחרי ברמת – אביב ונפגש עם בחור ברכב ספורט אדום. ערן ניגש אליו ושוחח עימו תוך שהוא נשען על החלון מחוץ לרכב .
יצאתי מרכבי והייתי חייב להתקרב אל השניים על מנת לצלם במצלמה סמויה את פניו של הבחור השני , התקרבתי אליהם וחשכו עיני, הכרתי את הבחור ברכב הספורט עוד מתקופת היותי בלש במשטרה שנים רבות. הסתובבתי מיד, כאילו בטבעיות, והתרחקתי מהמקום כדי שאותו עבריין לא יזהה אותי. מדובר בסרסור מוכר אשר מפעיל מספר פרוצות בתל – ברוך , אחד האנשים הנחותים ביותר מוסרית עלי אדמות, משתמש בגופן של הבחורות לעשיית הון , אמנם לא כל כך בעל כורחן אבל טיפוס די נאלח.
אבל מה הקשר בינו לבין ערן? , בכל זאת הטיפוסים אינם דומים אחד לשני .
יצרתי קשר עם אחד מקציני המודיעין במשטרה , חבר טוב משכבר הימים ושאלתי למידע כללי ולא מחייב לגבי אותו סרסור והוברר כי אותו עבריין הורשע בבית משפט וקיבל בין היתר עונש על תנאי באם ייתפס שוב עוסק בסרסרות .
או אז הבנתי את אשר קרה: אותו סרסור מפעיל את ערן כנציג שלו להשגיח על אותה פרוצה אשר נמצאת בחסותו וזאת על מנת שהמשטרה לא תמצא אותו בסביבה.
תמורת שיתוף הפעולה של ערן הוא מקבל שירותי מין מאותה הפרוצה וככל הנראה (לא הצלחנו להוכיח בוודאות) גם סכום כספי מסוים מדי פעם וכך ערן מתרץ לרעייתו את הימצאות הכסף שברשותו כאילו שהוא תוצאה של עיסוק בעבודות מזדמנות .
סיפרתי לשלומית את כל שאני יודע מבלי לצנזר דבר, זכותה לעשות את השיקול המתאים. היא בחרה להתגרש ממנו למרות דברי החרטה שלו והשכנועים הרבים .
היא לא קיבלה את העובדה שחצה קווים מוסריים שאין לעבור אותם , קבלת שירותי המין הייתה העניין הפעוט , מה שהפריע לה זה שיתוף הפעולה עם עבריין ועוד סרסור .
היא לא התכוונה לסלוח לו היות ולא רצתה בעוד מספר שנים להיות מופתעת שוב ולגלות עוד צדדים מפתיעים ומכוערים באישיותו של בן זוגה .
 
כל הזכויות שמורות ל " מדור חקירות – רוני נגר "
סלולרי – 054-4516106
אינטרנט : http//: www.mador.co.il
תאריך: 14/07/2011
גיליון: 794
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il