10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
תקציב 2011 יוצא לדרך
מאת: יהורם אלוני
לאחר דיונים ארוכים התקבלה הסכמה כללית: תקציב 2011 יובא לאישור המליאה בתחילת חודש ינואר. הגזבר, רחבעם חיים: ''התקציב ייתן מענה לכל דרישות התושבים''.

לאחר דיונים ארוכים והסכמה כללית בקרב חברי המועצה מחזיקי התיקים הוחלט להביא לאישור מליאת מועצת העיר את אישור התקציב לשנת 2011 בתחילת חודש ינואר הקרוב.

תקציב 2011 יעמוד השנה על סך 237 מיליון ₪- תקציב גבוה יותר מאשר בשנה שעברה (בשנה שעברה עמד התקציב על סך 220 מיליון ₪), כאשר המטרה היא כדי לתת מענה לכל הדרישות של התושבים, כדברי גזבר העירייה רחבעם חיים. מי שירוויח במיוחד מהתקציב המוגדל הם אגף החינוך שיקבל השנה תקציב קרוב ל- 83 מיליון ₪ ואגף שפ"ע שיקבל מעל 32 מיליון ₪.

בניגוד לתקציב 2010 שבמהלך אישורו חששו חברי המועצה מחזיקי התיקים מקיצוץ בתקציבי משרדם, השנה, עקב הגדלת התקציב, קיבלו מחזיקי התיקים בעירייה תוספת תקציב על מנת לתת שירות טוב לתושבים. במרבית הדיונים על התקציב בישיבות הנהלת העירייה פתח גזבר העירייה, רחבעם חיים, את הדיון שנתן סקירה מקיפה על תקציב 2011 ועל כל השינויים ביחס לתקציב בשנת 2010. הגזבר התייחס ליתרונות התקציב שגדל ב- 17 מיליון ₪ לעומת תקציב 2010 וחסרונותיו: "כיאה לעיר איתנה מחובתנו לשמור על תקציב 2011 ולעשות הכול כדי לא לחרוג מהתקציב. נמשיך לתת שירותים לטובת תושבי העיר".

עפ"י הנתונים שבידינו עולה כי מסגרת התקציב לשנת 2011 גדלה ב- 17 מיליון שקלים בזכות גידול בהכנסות של מיסי הארנונה ומיסי ההשבחה הנאמדים בקרוב לתשעה מיליון שקלים וכספים המגיעים מתאגיד המים העירוני בסך 4 מיליון שקלים. יש לציין כי במהלך הדיונים על התקציב, מחזיקי התיקים בעירייה שאלו שאלות רבות וקיבלו תשובות מהגזבר, לא לפני שראש העירייה, משה סיני ומנכלי"ת העירייה, אירית נתן דאגו לתת מענה למירב הדרישות של מחזיקי התיקים.

בתום הדיון הודה גזבר העירייה לראש העירייה משה סיני ולמנכלי"ת העירייה: "ביחד הצלחנו לבנות תקציב מכובד שמצד אחד שומר על מסגרת תקציבית סבירה ומצד שני נותן מענה רוחבי וסביר לדרישות של חברי המועצה מחזיקי התיקים ולכל האגפים בעירייה", אמר רחבעם חיים, ולא שכח להודות גם לכל עובדי אגף הגזברות שהכינו את התקציב בזמן לטובת תושבי העיר: "אין ספק כי אישור התקציב מוקדם ככל האפשר ייתן מענה לכל צרכי התושבים".

חשוב לציין, כי בשנים האחרונות מובא אישור התקציב עוד בטרם הסתיימה שנת 2010 וזאת בניגוד לעבר בו התקציב היה מאושר רק במחצית השנה ולדברי גורמים בעירייה, "זה בהחלט מעיד על שיפור במצבה הכלכלי של העירייה".

ביום רביעי הקרוב תתכנס וועדת הכספים כדי לאשר את התקציב ועל פניו נראה כי התקציב יאושר ויסלול את דרכו לאישור מליאת מועצת העיר שתתכנס ב- 3 לינואר 2011.

מיכאל מלמד, חבר המועצה ויו"ר וועדת הביקורת: "אני שוקל את צעדיי בקשר לתקציב. אני מקווה שהתקציב הנוכחי ייתן מענה לחלוקת מלגות לסטודנטים ולאברכים תושבי העיר".

תאריך: 23/12/2010
גיליון: 766
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il