11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
סכנה בדרך לבית הספר
מאת: יהורם אלוני
תושבים המתגוררים בשכונת גבעת טל מתריעים מזה כשנה על הסכנה המרחפת מעל לתלמידי העיר בדרך לחטיבות הביניים 'גוונים' ו'היובל'.
סלע ענק מסכן את חייהם של תלמידי העיר הצועדים מדי בוקר בדרכם לחטיבות הביניים 'גוונים' ו'היובל' ובחזרה לבתיהם.
עופר קליינר, המתגורר בשכונת גבעת טל, שיגר לאחרונה מכתב לעירייה ולאגף שפ"ע ובו הוא מתריע על המפגע: "מזה כשנה אני מתריע על המפגע של סלע ענק הניצב על המצוק מול בתי הספר 'גוונים' ו'היובל' בפני גורמים שונים בעירייה. בכלל זה קיימתי פגישה לפני כשנה בדיוק עם הגברת ליזי אורון במשרדה, בה הצגתי מספר מפגעים וביניהם גם אתרים הדורשים טיפול מיידי של ניקוי עשבייה, זבל ופסולת בניין של קבלנים המשאירים אחריהם את הפסולת בשטח ציבורי. נראה שהמצב לא השתנה ואף לא טופל". פסולת הבניין עליה מדווח קליינר נמצאת מאחורי בית הספר 'אוהל שרה'.
במכתב מגולל קליינר את הסכנות הטמונות בסלעים הנמצאים על המצוק מול בתי הספר "יבוא יום וחלילה יקרה אסון. מעניין יהיה לשמוע את תגובת העירייה לאחר אסון כזה." לדבריו "סלעים מסוג זה נמצאים בדיוק במעברי החצייה מול בתי הספר שם עוברים מאות תלמידים מדי יום. מספיק גשם אחד טוב, כדי ליצור סחף או תזוזה של אחד הסלעים ולשלוח סלע במורד המדרון לפגיעה ישירה במי ילדינו או מתושבינו" אומר קליינר.
"כדאי להתגבר על ביורוקרטיות מיותרות ותירוצים כגון שהשטחים הינם באחריות קק"ל, יש להפשיל שרוולים ולמצוא את התקציב הדל הנדרש לצורך הניקיון המתבקש. חשוב ודחוף מכל הנו הטיפול המיידי בעניין הסלע המאיים, שלא נצטער ונאמר אחר כך 'לא ראינו לא ידענו'", מסיים קליינר.
מפגע דומה חשפנו כאן ב'אינדקס אובייקטיבי' לפני כשנה, כאשר תושבים המתגוררים בשכונת גבעת הסלעים שמרביתם הורים לילדים מבתי הספר "צורים" ו"טל" התריעו על מצוק שנמצא באזור שכונת גבעת הסלעים ומסכן במידה ניכרת את התלמידים העושים את דרכם לבית הספר, בדרך המקשרת בין שכונת גבעת הסלעים לרחוב 'יהודה הלוי' סמוך לרחוב צה"ל. השטח האמור גודר כחלק מהקמת "טיילת המוזיקה" שבנחל רבה.
מהעירייה נמסר בתגובה: "ראש העין משופעת בשטחים ירוקים פתוחים, המשווים לעיר את מראה המיוחד, ואולם שטחים אלו דורשים טיפול רחב בחודשי הקיץ. האתרים אותם מזכיר קליינר במכתבו מטופלים במסגרת המשך פיתוח טיילת צלילי המוסיקה, הנמצאת עדיין בביצוע. חלק מהשטחים הם באחריות קק"ל והם מטפלים וימשיכו לטפל בהמשך לתוכנית העבודה שלהם. העירייה ניקתה שטחים פתוחים רבים וביצעה פסי ביטחון למניעת אש במקומות הנדרשים ובתיאום עם כיבוי אש. לגבי הסלע עליו מתריע קליינר, הנושא הועבר לבדיקת מהנדס העיר ויטופל בהתאם ובהמשך להנחיותיו".
תאריך: 28/07/2011
גיליון: 796
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il