11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
כוחה של בירוקרטיה
מאת: יהורם אלוני
עד שהעירייה תנפיק היתר בנייה לשוק העירוני, ימשיכו המבקרים להשתמש בשירותים ציבוריים ארעיים. פריאל אטיאס, מנכ''ל חברת נצב''א: ''אנחנו נקבל רישיון עסק בימים הקרובים''.
תושבים שביקרו ביום שישי האחרון בשוק העירוני הטיחו האשמות כבדות כלפי העירייה וכלפי החברה הכלכלית משום שלטענתם "אי מתן היתר בנייה מונע את הקמת מבנה הקבע של השירותים הציבוריים לטובת אלפי המבקרים".
כזכור, לפני כחודש ימים כתבנו כי תושבים רבים הפוקדים את השוק העירוני בימי שישי מתלוננים לאחרונה על השירותים הציבוריים הממוקמים בתוך השוק העירוני. המדובר ב-3 מתקני שירותים בלבד שאמורים לשרת אלפי קונים ומוכרים מדי שבוע.
מיד עם זכייתה של חברת 'מפעלי תחנות' לניהול השוק העירוני החליטה החברה כי מבנה השירותים הציבוריים שהיה קיים במקום מהווה סכנה למשתמשים בו והוחלט לסגור את המבנה. במקביל העמידה החברה לרשות המבקרים שירותים ציבוריים ארעיים ומתקנים לנטילת ידיים עד לבנייתו של המבנה הקבע של השירותים הציבוריים. החברה מצידה הגישה בקשה לוועדה לתכנון ובנייה בעירייה לבניית מבנה קבע לשירותים הציבוריים. נכון להיום, ממתינים בהנהלת החברה לקבלת היתר בנייה מהעירייה על מנת לבנות שירותים ציבוריים של קבע לרווחת אלפי האנשים הפוקדים את השוק מדי שבוע. עד שההיתר יתקבל, ייאלצו המבקרים להסתפק ב-3 מתקני השירותיים הארעיים.
לנו נודע כי החברה השלימה את כל האישורים הדרושים לקבלת רישיון עסק ובימים הקרובים תנפיק העירייה לשוק העירוני רישיון עסק לכל דבר. חברת המועצה, שרי סלע פנתה במכתב לכל הגורמים המוסמכים בעירייה "לפעול מהר ככל שאפשר למתן היתר בנייה ולהעניק רישיון עסק לשוק העירוני כמו כל העסקים בעיר".
פריאל אטיאס, מנכ"ל חברת נצב"א, החברה שזכתה בניהול השוק העירוני מסר לנו בתגובה: "החברה שזכתה בניהול השוק העירוני קיבלה את המתחם עם מבנה שירותים מסוכנים. החברה העמידה לרשות המבקרים שירותים ניידים ומתקנים לרחיצת ידיים. שירותים אלה ישמשו את הציבור הרחב עד לקבלת היתר בנייה מהעירייה למבנה של קבע. אנחנו עושים הכול כדי להטיב עם ציבור המבקרים ולנו לא נותר אלא להמתין לעירייה. מה לעשות? זהו כוחה של הבירוקרטיה".
מהעירייה נמסר בתגובה: "היזם המפעיל את השוק פועל להסדרת רישיון עסק. בשלב זה ניתן אישור זמני של שירותי כבאות. טרם ניתן אישור של הגורמים המאשרים: ועדה מקומית, משרד הבריאות ומשטרה. לאחר שהיזם ביצע חלק מהעבודות, המשטרה נתנה ארכה נוספת להשלמת כל הדרוש מצד היזם. ככל שלא יושלמו האישורים כאמור בזמן הקרוב, תפעל העירייה לאכיפה בהתאם לדין".
תאריך: 04/08/2011
גיליון: 797
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il