11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
''זה לא היה קורה בשכונות החדשות''
מאת: יהורם אלוני
תושבי שכונת רמב''ם הביעו השבוע את כעסם על הסחבת בעבודות התשתית בשכונה ומתכוונים להביא צוות טלוויזיה שינציח את מראה המקום. ''זה לא היה קורה בשכונות החדשות''.

עליית מדרגה במחאה.

לפני כשלושה חודשים החלה העירייה בביצוע עבודות תשתיות בשכונת רמב"ם בעיר, אולם לטענת התושבים "ישנה סחבת בעבודות, דבר הגורם לסבל רב לתושבים".
שכונת רמב"ם שסובלת מזה שנים רבים מתשתיות לקויות, נחשבת לאחת השכונות המוזנחות ביותר בעיר. נציגי העירייה שערכו סיורים בעבר בשכונה לקראת הבחירות המוניציפאליות פיזרו הבטחות לרוב אולם לדברי התושבים, עד היום שום דבר לא מומש. "הבטחות לחוד ומעשים לחוד", אומרים תושבי השכונה.
לפני כשלושה חודשים קיבלה העירייה החלטה להשקיע בעבודות התשתית בשכונה והעבודות יצאו לדרך אולם לאחר מספר ימים הופסקה העבודה בטענה "שהקבלן ברח". השבוע חודשה העבודה והתושבים פנו לכל הגורמים המוסמכים בעירייה כדי להאיץ את העבודות בשכונה לפני שהחורף יגיע.
בשיחה שערכנו השבוע עם התושבים מתברר כי מלבד הוצאת המדרכות לצורך שיפוץ שעדיין לא החל, לא נעשו תיקונים אחרים. מספר תושבים אמרו השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי': "אומרים שאנחנו עיר ירוקה. היכן? אולי בשכונות החדשות ולא בשכונות הוותיקות. ישנה סחבת בעבודות מבלי להתחשב בתושבים המבוגרים המתגוררים בשכונה. זה פשוט בושה וחרפה שהתושבים נותרו ללא מדרכות. אנחנו סובלים". בסיור שערכנו עם נציגי התושבים בשכונה נראית שכונה מוזנחת מאוד. בכל פינה קוצים ודרדרים, ספסלים שבורים, מדרכות שבורות המהוות סכנה להולכי הרגל ומפגעים נוספים. תושב השכונה (השם שמור במערכת) אמר השבוע: "מנצלים את התמימות שלנו ושאנחנו אנשים עדינים. כל נציגי הציבור צריכים להתבייש שלא עושים מאומה לתיקון העוול הזה. אנחנו לא משלמים מיסים כמו כולם? הגיע הזמן שהעירייה תיתן את הדעת". התושבים שמאסו בהבטחות של מנהיגי העיר פנו השבוע לכלי התקשורת הארציים הכוללים את ערוץ 2, ערוץ 10 ותוכניות אקטואליה כדי להנציח את השכונה המוזנחת ולהראות את ראש העין, שמככבת כמובילת נדל"ן, מזווית אחרת.
מהעירייה נמסר בתגובה: "בשל חג הרמדאן, עובדי הקבלן לא עבדו ביום ראשון השבוע, אך העבודות ברחוב רמב"ם לא הופסקו והן ממשיכות עפ"י התכנון. בימים אלה הוזמנו האבנים המשתלבות לרחוב ובמהלך השבוע יהיו בשטח צוותים מתוגברים שיתקדמו עם העבודות כמתוכנן".
תאריך: 04/08/2011
גיליון: 797
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il