11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
תושבי שכונת רמבם שוקעים בחול
מאת: יהורם אלוני
בעקבות הכתבה שפורסמה בשבוע שעבר על ההזנחה הקיימת בשכונת רמב''ם בעיר, שיגר חבר ועדת שכונת רמב''ם, דוד אחרק, מכתב לרזיאל אחרק בו הוא מבקש ממנו לעשות סוף לסבלם של התושבים.
בעקבות הכתבה שפורסמה בשבוע שעבר על ההזנחה הקיימת בשכונת רמב"ם בעיר, שיגר חבר ועדת שכונת רמב"ם, דוד אחרק, מכתב לרזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט. במכתב, מבקש דוד אחרק לעשות הכול כדי לעשות סוף לסבלם של התושבים.
"אני פונה אליך בשם התושבים שהם ממש מתוסכלים מהמצב שנוצר בשכונה שצמודה לרחוב רמב"ם וסעדיה גאון. הובטח להם שיסדרו את רחבת השכונה כולל מדרכות פנימיות. אבל לצערנו באו, התחילו ולאחר שעשו מהפכת סדום ועמורה, עזבו הכול. התושבים הולכים בתוך החול ועדיין ללא פתרון מזה כחודשיים. התושבים סובלים מעוגמת נפש קשה ובפרט למבוגרים שביניהם. באף עיר מתוקנת זה לא היה קורה. אני פונה אליך כיו"ר אגף ההנדסה לעשות הכול כדי לשים סוף לסבלם של התושבים. אולי על ידך תבוא הישועה וימצא פתרון מהיר למצוקתם". במכתב מגולל אחרק מספר מפגעים הקיימים בשכונה שלדבריו מהווים סכנת נפשות לתושבים כגון: מעברי חצייה שלא קיימים, גינון שלא טופל מזה כמה שנים ומהמורות רבות בצידי הכביש.
למכתב צירף חבר וועד השכונה דוד אחרק עצומה של עשרות תושבים המביעים את אכזבתם מהניהול הכושל של העירייה בכל מה שקשור לעבודות התשתית בשכונת רמב"ם.
רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט מסר לנו בתגובה: הקבלן שעובד במקום פירק את המרצפות בטרם הגיעו המרצפות החדשות. הדבר גרם לכך שתקופה מסוימת השכונה נותרה ללא ריצוף . אנו מצטערים אם עבודות הפיתוח ושדרוג השכונה גרמו לעוגמת נפש לתושבים. בסופו של השדרוג תקבל השכונה מראה חדש ורענן לרווחת התושבים. שוחחתי עם מהנדס העירייה. הלקחים הופקו וייושמו בעתיד".
תאריך: 11/08/2011
גיליון: 798
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il