18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
וועד ההורים איים, העירייה התקפלה
מאת: יהורם אלוני
לאחר שוועד ההורים העירוני איים להשבית את פתיחת שנת הלימודים במחאה על אי העברת התקציב למחשוב בתי הספר, החליטה העירייה להעביר את התקציב הנדרש לפי דרישתם של וועד ההורים העירוני.

כזכור, לפני כשלושה שבועות איים וועד ההורים העירוני בראשותו של דני אבידור שבמידה והתקציב המיועד לא יועבר כנדרש, עלול הוועד לשבש את פתיחת שנת הלימודים הקרובה. "במידה ותקציב זה לא יועבר למוסדות החינוך כפי שהובטח, נשקול להשבית את פתיחת שנת הלימודים ברוח המחאה הקיימת בארץ, שכל מוסדות החינוך בעיר יתמלאו באוהלים" אמר אבידור. השבוע נודע לנו כי העירייה והוועד העירוני הגיעו להבנות ולפיהן, תעביר העירייה את התקציב הנדרש. התקציב אותר מ'עודף תקציבי' משנה קודמת- בסך 400 אלף ₪ למחשוב מוסדות החינוך בעיר ושנת הלימודים תיפתח כסדרה.

דני אבידור, יו"ר הוועד העירוני, אמר לנו השבוע "אני שמח שהעירייה והוועד העירוני מצאו תקציב לטובת מוסדות החינוך כפי שאושר בעבר והוועד העירוני והעירייה עושים מאמץ על מנת ששנת הלימודים הקרובה תפתח כסדרה".

אבידור מותח ביקורת על "התקציב הדל" כלשונו שהעבירה העירייה לטובת שיפוצי קיץ במוסדות החינוך בעיר. "לצערי, גם השנה התקציב היה דל במיוחד ובקושי היה ניתן לעשות מתיחת פנים מינימאלית לקראת פתיחת שנת הלימודים. "לדוגמא, בבית הספר 'צורים' אושר תקציב כבר בשנה שעברה לתיקון השירותים בבית הספר, ובפועל הועבר רק חצי מהתקציב, מה שאילץ את ההורים להשלים את שאר התקציב וחבל".

מהעירייה נמסר בתגובה: "העירייה השקיעה גם השנה משאבים רבים כדי לשפץ ולשדרג את מוסדות החינוך בעיר במהלך הקיץ ובמהלך כל השנה. יש לציין כי בבית ספר צורים הושקעו במהלך החודשים האחרונים כחצי מליון שקל בהקמת חצר לימודית חדשה, וראש העיר, משה סיני, סייר שם לאחרונה ועמד מקרוב אחר בניית החצר. כמו כן נעשו הקיץ השיפוצים הבאים במוסדות החינוך: בבתי הספר נווה דליה ונופים הושקעו למעלה מ- 700,000 ₪ לשדרוג החצרות, צביעת מבנים והכשרת מגרשי הספורט. בבי"ס "צורים" נבנית חצר לימודית ייחודית בעלות של כ: 500,000 ₪, בבי"ס רמב"ם עובדים על הכשרת מגרש ספורט בעלות של כ: 300,000 ₪. בתיכון עתיד ואולפנת זבולון נבנות כיתות לימוד נוספות בעלות של 7 מיליון ש"ח בכל בי"ס, תוקנו ליקויי בטיחות ושיפוצים כללים במספר מוסדות חינוך בעלות של כ: 1.4 מיליון ₪, תחזוקה והבאה לתקן של מתקני חצר בגני ילדים בעיר- כ- 150,000 ש"ח, היערכות לרכישת מתקני משחק בגני ילדים, כ- 500,000 ₪, שיפוץ גני ילדים ופיתוח תשתיות בחינוך תורני בעלות של כמיליון ₪, התקנת הצללה בביה"ס טל ואוהל שרה בעלות של עשרות אלפי שקלים ועוד. דבריו של יו"ר הוועד מפתיעים ולא מובנים לאור תנופת השידרוגים .תמיד קיים רצון לשפץ ולשדרג יותר, התקציב אינו מספיק לכל הצרכים אך אין ספק שניתן מענה מכובד לפתיחת שנת הלימודים".

תאריך: 18/08/2011
גיליון: 799
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il