11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מפארק 'אפק' לכפר קאסם
מאת: יהורם אלוני
חברות ועסקים באזור התעשייה בפארק 'אפק' שוקלים להעביר את עסקיהם לאזור התעשייה הסמוך בכפר קאסם בעקבות מיסי הארנונה הגבוהים.

חברות ועסקים באזור התעשייה בפארק אפק שוקלים להעביר את עסקיהם לאזור התעשייה הסמוך בכפר קאסם בעקבות מיסי הארנונה הגבוהים.

כזכור, לפני כשבועיים פרסמנו על אודות בעלי העסקים באזור התעשייה בפארק אפק שהחליטו להקים ועד שייצג אותם מול העירייה. זאת לאור כוונתה להעלות את מיסי הארנונה בשיעור של 9%. בנוסף, מבקשים בעלי העסקים מהגורמים המוסמכים בעירייה לתקן ליקויים תחבורתיים אשר לטענתם, מקשים עליהם מאוד בכניסה וביציאה מהפארק.

השבוע נודע לנו על מספר חברות ובעלי עסקים באזור התעשייה 'אפק' השוקלים להעביר את חברותיהם ועסקיהם לאזור התעשייה הסמוך כפר קאסם משום שלטענתם "מיסי הארנונה נמוכים בהרבה מ-ראש העין".

בעל עסק איתו שוחחנו השבוע אמר לנו "לצערי אנחנו, בעלי העסקים והחברות, משלמים הרבה כסף על הארנונה ולא מקבלים שום דבר בתמורה. הפקקים בשעות הבוקר ממשיכים והעירייה לא עושה כלום לטובת העניין. לא די שאנחנו נלחמים על הלחם אלא שבשנים האחרונות אנחנו מוצאים את עצמנו נלחמים נגד העלאת הארנונה המתוכננת. שיעור של 9% זה הרבה לעומת ההכנסות של העסקים והחברות". אותו בעל עסק מספר ל'אינדקס אובייקטיבי' כי "במידה והעירייה תעמוד בעקשנותה לא להוזיל את מיסי הארנונה לבעלי העסקים בפארק 'אפק' היא תפסיד".

לנו נודע כי בטרם תתקבל החלטה סופית על העברת העסקים לאזור התעשייה בכפר קאסם, מתכוונים הסוחרים להיפגש עם ראש העירייה משה סיני ועם חברי מועצת העיר ולהסביר להם עד כמה הם כורעים תחת הנטל הכלכלי עקב שיעור הארנונה הגבוה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "פארק אפק הינו פארק תעשייה, מסחר והייטק מהמבוקשים במרכז הארץ. הפארק זוכה לביקוש רב בקרב בעלי עסקים וחברות הייטק המבקשים להעתיק את משרדיהם למתחם. לעניין הארנונה- הארנונה בראש העין היא מהנמוכות באזור המרכז. בראש העין העלות למ"ר בעסקים ומסחר הינה 117 ש"ח בלבד, בהשוואה לערים אחרות, כדוגמת: רמת גן 337 ₪, פ"ת 332 ₪, שוהם 332 ₪, הרצליה 286 ש"ח, רעננה 285 ₪, נתניה 261 ש"ח, רמת כפר סבא 244 ₪, חולון 186 ש"ח ועוד. נתונים אלו מדברים בעד עצמם".
תאריך: 25/08/2011
גיליון: 800
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il