19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
ליגת השכונות מסיימת עונה
מאת: יהורם אלוני
בעוד כשבועיים משחקי הקט רגל של ליגת השכונות יגיעו לסיום. במוצאי השבת, ה- 13/9/2011, יתקיים משחק הגמר ובכך למעשה יסתיימו משחקי הקטרגל לעונת 2010-2011.
עונת הקטרגל הנוכחית הוכתרה כעונה מוצלחת. במהלך משחקי הליגה ראינו נהירה גדולה של הורים שבאו לעודד את ילדיהם וחלקם אף היו פעילים בגיבוש הקבוצות. מחלקת הספורט בראשותו של סגן ראש העירייה רזיאל אחרק, הפעילה את ליגת השכונות לילדים, לנוער ולמבוגרים ואף קיימה מספר טורנירים במהלך חודשי הקיץ האחרונים בהשתתפות למעלה מ- 500 שחקנים.
בליגת הקטרגל השתתפו למעלה מ- 30 קבוצות בליגות השונות ושש קבוצות בוגרים בניצוחו של השופט הבינלאומי לירן ליאני וצוות מאמנים בכירים.
במחלקת הספורט מסרו לנו כי במהלך השנה הופעלו מידי שבוע שש ליגות אשר פוצלו לליגת חורף וליגת קיץ לבני נוער. אשר התבצעה בחלוקה לפי כיתות וליגת בוגרים. כמו כן, שוקלים באגף הספורט להפעלת ליגת זאטוטים לכיתות ב'- ג' וליגה לנערות- נשים. הליגות ינוהלו על ידי מחלקת הספורט והשיפוט יהיה מקצועי.
רזיאל אחרק, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, מסר "לאחר כשנה של משחקי הקט רגל ועבודת צוות מקצועית, הצליחה מחלקת הספורט להביא את רמת הכדורגל לרמה של משחק כדורגל איכותי וחברותי במסגרת משחקי הליגה. כל המשחקים פעלו לחינוך, לשפה נקייה ומשחק ספורטיבי תחרותי. גם השנה הענקנו גביעי הוקרה לקבוצות ושחקנים הוגנים מעבר לקבוצות המצטיינות בגין הישגים. אני רואה חשיבות גבוהה וראשונה במעלה כדברי חכמים "דרך ארץ קדמה לתורה".
אגף הספורט מבקש להודות לכל צוות המחלקה על עבודתם הברוכה בקרב בני הנוער. ליגת הקטרגל תתחדש בסוף חודש ספטמבר וכבר החלה התעניינות רבה בקרב בני הנוער שמבקשים לחדש את המשחקים מיד לאחר החגים במסגרת ליגת החורף.
מבדיקה שערכנו מתברר שההתעניינות הרבה במשחקי הקטרגל אינה רק בקרב בני הנוער אלא גם בקרב משחקי הבוגרים הרואים בזה מפעל חשוב בראש העין.
תאריך: 01/09/2011
גיליון: 801
עמוד: 50
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il