11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ועדה ללא ראש
מאת: יהורם אלוני
שמונה חודשים וועדת הביקורת עדיין ללא יו''ר. חברת המועצה שרי סלע דורשת מראש העירייה הסברים.
מאז שחבר המועצה מיכאל מלמד התפטר מתפקידו כיו"ר וועדת הביקורת לפני כשמונה חודשים, עדיין לא מצאה העירייה למנות יו"ר לוועדה.
כזכור, חבר המועצה מיכאל מלמד החליט להתפטר מתפקידו כיו"ר הוועדה על רקע מה שהוא מגדיר "חוסר ממשות בוועדה זו". ביוזמת חבר המועצה ארנון בן עמרם, התכנסה הוועדה לראשונה מאז התפטרותו של מיכאל מלמד לפני כחודשיים לדיון ראשון כשעל הפרק מספר נושאים ובראשם, בחירת יו"ר לוועדה. מאז לא התכנסה הוועדה.
לחברת המועצה שרי סלע זה כבר נמאס והשבוע היא שלחה מכתב לראש העירייה משה סיני ובו היא מבקשת למנות אותה ליו"ר הוועדה. "עתה, משבחר מיכאל מלמד להתפטר מתפקיד יו"ר ועדת הביקורת, נקלעת לסיטואציה בה לא נותרה לך ברירה אלא לבחור בחתומה מטה (שרי סלע- י.א.) לתפקיד. למרבה ההפתעה הינך נמנע מלבצע זאת!" כותבת סלע לראש העירייה, משה סיני. סלע דורשת מסיני להביא את הנושא הזה לישיבת המליאה הקרובה כדי לדון בנושא. חשוב לציין שמדובר בוועדת חובה המחויבת עפ"י חוק להתכנס באופן קבוע.
בשל חשיבות הנושא, עיתון 'אינדקס אובייקטיבי' העלה את הנושא מספר פעמים, אבל כנראה שלאף אחד מחברי המועצה לא איכפת וכפי שכותבת חברת המועצה שרי סלע במכתבה לראש העירייה, "האם בשל אי חשיבותה של וועדת הביקורת בעיניך או שמא מתוך פחדים אפלים, אינך מוסיף לסדר יום המועצה את נושא בחירתו של יו"ר לוועדת הביקורת?!". יש לציין כי לפני כחודשיים פנה חבר המועצה עו"ד ארנון בן עמרם, למבקר העירייה, משה כהן, לכנס את חברי וועדת הביקורת לדון בבחירת יו"ר לוועדה, אולם מאז ועד היום טרם נבחר יו"ר לוועדה.
מהעירייה נמסר בתגובה: " ועדת הביקורת מתפקדת בצורה ראויה ומנהלת ישיבות סדורות. בכל מקרה, יו"ר ועדת ביקורת זהו תפקיד השמור לאופוזיציה. ראש העיר התייחס לנושא בישיבת מועצת העיר בעבר, וציין כי הוא אינו מתכוון לנהל את האופוזיציה ולא את הגברת סלע, שהיא חלק בלתי נפרד ממנה. בכל מקרה, ככל שיעלה שם של מועמד מהאופוזיציה הוא יצטרך להיבחן בראיית השיקולים הציבוריים והחוקיים.
משה סיני: "הגברת סלע אף הודיעה באחת מישיבות המועצה בראשית הקדנציה (ישיבה מתאריך 3.12.08) כי אינה מעוניינת לכהן בוועדות העירוניות, פרט לוועדה לתכנון ובנייה, ולכן גם טענותיה מוזרות ותמוהות, ומן הסתם ועדה זו לא הייתה חשובה לה אז מספיק מבחינת השקעת זמנה".
תאריך: 01/09/2011
גיליון: 801
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il