10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
היכן הפרוטוקולים?
מאת: יהורם אלוני
חברי מועצת העיר המשתייכים הן לקואליציה והן לאופוזיציה מלינים על כך שהם לא מקבלים את הפרוטוקולים המלאים, רק את ''דף ההחלטות''.

האם יש שקיפות במועצת העיר? חברי מועצת העיר הן מהקואליציה והן מהאופוזיציה מלינים לאחרונה על כך שאינם מקבלים לידיהם את פרוטוקולי הישיבה המלאים אלא רק את החלטות הישיבה, כך שלטענת חברי המועצה: "אף חבר מועצה לא יודע בדיוק מה הוא אמר בישיבה". לחברי המועצה שביקשו לברר את הנושא בלשכת המנכלי"ת נאמר כי "הפרוטוקולים של ישיבות המועצה נמצאים באינטרנט של העירייה". "ומה יעשה חבר מועצה שאין לו אינטרנט"? שאל אחד מחברי המועצה השבוע.

מתחקיר שערכנו מתברר כי הדיון סביב הפרוטוקולים של ישיבות המועצה עלה לפני מספר חודשים, כאשר יו"ר וועדת הביקורת, חבר המועצה מיכאל מלמד, שיגר מכתב לראש העירייה, משה סיני, ובו הוא קובל על שינויים מהותיים בפרוטוקולי ישיבות המועצה. לטענת חבר המועצה מלמד, "ישנו שוני מהותי בין הפרוטוקולים האמיתיים הקיימים לבין הפרוטוקולים הנמצאים באתר האינטרנט. קטעי מלל מפוסקים, דפים חסרים, ליקויים חמורים המביאים לכך שהקורא לא יכול להבין מה נאמר באמת".

למכתבו של מלמד הגיבה העירייה כי "באתר האינטרנט של הרשות המקומית חלה תקלה טכנית לגבי פרוטוקול בודד, שנבדקת על ידנו. התקלה בתוכנה גרמה לתקלות בהופעת הטקסט הכתוב". חבר מועצה נוסף, שביקש להישאר בעילום שם, אמר השבוע: "יכול להיות שבעקבות המכתב שנשלח לראש העירייה ולמנכלי"ת העירייה אירית נתן החליטו בעירייה לא לתת לחברי המועצה את הפרוטוקולים המלאים אלא רק את דף ההחלטות". מלמד הוסיף ואמר כי "לפרוטוקולים אלו יש חשיבות רבה המשפיעה על תקציבים, חוקים וכל פעולה הנעשית בעירנו ע"י ידי העירייה".

מהעירייה נמסר בתגובה: "כל הפרוטוקולים במלואם מפורסמים באתר האינטרנט של העירייה כך שכל חברי המועצה וכל תושבי העיר יכולים ומוזמנים לקרוא את הפרוטוקולים במלואם. בנוסף, מרבית חברי המועצה חתמו על אישור העברת הפרוטוקולים במייל ומקבלים באופן סדיר את תקציר הפרוטוקולים ישירות למייל כאשר על הדף הראשון מצוין כי הפרוטוקול במלואו מפורסם באתר העירייה. במידה ולאחד מחברי המועצה יש שאלה או תלונה הינו מצפים שיפנו קודם לעייריה לבדיקת הנושא ולא לחפש תשובה דרך העיתון".

 

תאריך: 20/01/2011
גיליון: 770
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il