10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
הלכה למעשה
מאת: יהורם אלוני
משרד השיכון אישר בשבוע שעבר העברת עשרות מיליוני שקלים לטובת פיתוח השכונות המיועדות בראש העין.

ראש העירייה, משה סיני: "קיבלנו הבטחה לבניית מחלף נוסף בעלויות של מאות מיליוני שקלים".

משרד הבינוי והשיכון אישר בשבוע שעבר תקציב של עשרות מיליוני שקלים לטובת פיתוח השכונות החדשות העתידות להיבנות בגבעות המזרחיות בראש העין וזאת לאור דרישות העירייה.

כזכור, שר הבינוי והשיכון, אריאל אטיאס, הגיע לפני כשלושה שבועות לראש העין על מנת לפתוח יחד עם ראש העירייה, משה סיני, את תחילת שיווק הקרקעות למתחם המגורים הגדול ביותר של אזור המרכז. השקת הקרקעות התאפשרה לאחר מאמצים רבים ופעולות שכללו הסרת חסמים רבים, מו"מ מורכב ומוצלח מול משרדי הממשלה ששיתפו פעולה כאשר לנגד עיניהם עומדת הגדלה משמעותית של היצע הדירות באזור המרכז.

חשוב לציין, כי לאחר חתימת ההסכם בין העירייה ומשרד הבינוי והשיכון לפני כשלושה שבועות החל משרד הבינוי והשיכון בשיווק המתחמים החדשים על מנת להפוך את העיר ראש העין לעיר מובילה בתחום הנדל"ן. במקביל החלה העירייה ואגף ההנדסה להכין תוכניות לבניית למעלה מ- 14 אלף יחידות דיור, דבר המצריך הקמת דרכי גישה, מתקני תשתית למוסדות ציבור ותקציב אב. אי לכך, דרשה העירייה ממשרד הבינוי והשיכון סיוע תקציבי לטובת פיתוח השכונות החדשות ואכן, בשבוע שעבר נענה משרד הבינוי והשיכון לדרישת העירייה ואישר תקציב של עשרות מיליוני שקלים לטובת פיתוח 8,600 יחידות הדיור מתוך 14,000 האמורות להיבנות בקרוב בגבעות המזרחיות. "העירייה עמדה על כך שאיכות החיים של התושבים לא תיפגע, ולכן דרשנו להקים מוסדות ציבור עם בניית יחידות הדיור וכן יוצבו קירות אקוסטיים כדי שאיכות החיים של התושבים לא תיפגע", אומר ראש העירייה, משה סיני ומגלה כי העירייה קיבלה הבטחה לבניית מחלף נוסף בעלויות של מאות מיליוני שקלים ופיתוח משמעותי של מגדל צדק, דבר שיוביל את ראש העין לעיר מובילה בישראל. "התעקשנו והצלחנו לקבל תקציב לבניית כביש שיחבר את השכונות החדשות עם צירי תנועה מרכזיים" אומר סיני. יש לציין, כי מלבד היטלי הפיתוח שישלמו הקבלנים, יוקצו עשרות מיליוני שקלים נוספים לצרכים שונים.

תאריך: 20/01/2011
גיליון: 770
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il