18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
התלמידים לא הורשו להיכנס לבית הספר
מאת: יהורם אלוני
ה-1 לספטמבר אמור היה להיות גם עבור תלמידי השמיניות בתיכון 'בגין', אירוע מכונן לפתיחת שנת הלימודים האחרונה שלהם, במסגרת החינוכית העירונית המקומית.
במקום זאת, פגשו התלמידים בכניסה לבית הספר בשוטרת שלא הרשתה לתלמידי בית הספר להיכנס. "לכו הביתה, אין סיכוי שיתנו לכם להיכנס", היה המסר היחיד לו זכו התלמידים לשמוע מהשוטרת שעמדה בשער בית הספר.
מבדיקה שערכנו מתברר כי התלמידים ביקשו לקיים אירוע פרטי משלהם, שיציין את פתיחת השנה אולם במקום זאת נתקלו בשער סגור. חברת המועצה שרי סלע אם לתלמיד שיגרה מכתב מחאה למנהלת בית הספר זהבית גולדמן וביקשה לקיים פגישה דחופה בין ההורים לבין הנהלת בית הספר. לדברי סלע "לו היה מתקיים דיאלוג פורה בין הנהלת בית הספר לבין נציגי התלמידים ולו הייתה ההנהלה מגדירה לתלמידים מסגרת לפעילות ברורה וחד משמעית- כל האירוע לא היה מתקיים. במקום זאת, קיבלו התלמידים סירוב בלתי מוסבר, משטרה שהוזמנה עוד מבעוד מועד ושערי בית הספר נעולים". לדברי חברת המועצה סלע, ההורים לא קיבלו הודעה על כך מטעם הנהלת בית הספר. סלע מציינת "האירוע הבלתי מכונן שעברו התלמידים והוריהם- צריך לדון ולהביא ליישור ההדורים במיידי, כמו גם הפקת לקחים לעתיד".
מעיריית ראש העין נמסר בתגובה: " מערכת החינוך בראש העין זכתה בפרס החינוך הארצי על רקע השקעות הרשות בחינוך, טיפוח ערכים ובהטמעת פרויקטים ערכיים כולל עיר ללא אלימות. על רקע זה, פעלה מערכת החינוך מיידית וללא סובלנות למול ניסיון של כ 100 תלמידי יב' לשנות את מתכונת פתיחת היום הראשון ללימודים. התלמידים ביקשו להיכנס ללא תלבושת אחידה , ובודדים מהם היו שתויים. ביה"ס לא איפשר כניסתם, וננקטו צעדים מיידיים למנוע הישנות הנושא להבא."
תאריך: 08/09/2011
גיליון: 802
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il