11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
העירייה מתעכבת והתלמידים סובלים
מאת: יהורם אלוני
הורים לתלמידי בית הספר 'אלומות רחל' בעיר זועמים על הסחבת בבניית מבנה הקבע של בית הספר.
"הסחבת בבנייתו של בית הספר 'אלומות רחל', השייך לרשת 'נתיבות משה' מעוררת כעס ותרעומת בקרב הורים לתלמידי בית הספר. לטענת ההורים "העירייה מתעכבת והתלמידים סובלים".
בית הספר 'אלומות רחל' השייך לרשת 'נתיבות משה' החרדי, הוקם לפני כ- 10 שנים על ידי קבוצת הורים שביקשו אלטרנטיבה לחינוך הממלכתי דתי בשילוב חינוך תורני מדעי. בשנה הראשונה מנה בית הספר כ- 20 בנים ובנות ומשנה לשנה מספרם גדל וכיום הוא מונה כיום למעלה מ- 250 תלמידים. נכון להיום, לומדים מאות התלמידים בבניין ארעי.
לאחר שנים של ציפייה, אישר משרד החינוך לפני מספר חודשים תקציב בסך תשעה מיליון ש"ח עבור בניית מבנה קבע לבית הספר 'נתיבות משה'. המבנה ייבנה עפ"י התוכניות ברחוב יהודה הלוי, סמוך לתיכון 'בגין' בעיר. באגף ההנדסה בראשותו של סגן ראש העירייה, רזיאל אחרק, כבר גיבשו צוות מקצועי כדי לתכנן את המבנה המפורט של בית הספר 'נתיבות משה' לשמחת ההורים והתלמידים.
מסיור שערכנו במקום, מתברר כי לבית הספר אין אולם אירועים ואין מגרשי משחקים לתלמידים. עפ"י התוכנית של המבנה החדש, יוכלו התלמידים ליהנות ממבנה חדיש ומשוכלל וממרחב לרווחת התלמידים.
מיכאל מלמד, חבר מועצת העיר ממייסדי בית הספר מסר לנו כי משיחות שערך עם מהנדס העירייה אריה גלברג נאמר לו כי בשבועות הקרובים ייבחר קבלן לביצוע העבודה. מלמד הבטיח ל'אינדקס אובייקטיבי' לעקוב מקרוב אחר ההתפתחויות.
מהעירייה נמסר בתגובה: בזכות מאמץ אדיר ושיתופי פעולה עם משרד החינוך הצליחה עיריית ראש העין לגייס תקציב של מיליוני שקלים לבניית בי"ס חדש לאלומות רחל.
התכנון והביצוע בשלבי מכרז, תוצאות המכרז יפורסמו בימים הקרובים, אין לצפות שהעירייה תבנה בית ספר ללא מכרז חוקי. יש לציין כי העירייה הקצתה שטח מרכזי למבנה המיועד בצומת יהודה הלוי פינת המתמיד.
בניית ביה"ס החדש הוא נדבך נוסף להשקעה העירונית למען הציבור הדתי בעיר.
עם זאת, חשוב כי כל הגורמים בדבר, כולל רשת אגודת ישראל, תעשה מאמץ להשיג תקציבים לשלב ב' של ביה"ס, על ידי השתדלות אצל יו"ר ועדת הכספים, הרב גפני, שכן אחרת לא יוכלו התלמידים להיכנס לביה"ס."
תאריך: 08/09/2011
גיליון: 802
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il