11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
השיפוצים ברחוב רש''י נמשכים כבר ארבעה חודשים
מאת: אייל פיליפסבורן
בראיון החגיגי לגיליון פסח לשנת 2011, ציין ראש העיר משה סיני שהשיפוצים ברחוב רש''י יחלו מיד לאחר החגים, כלומר במהלך חודש מאי.
בגיליון 782 דיווחנו על תחילת השיפוצים וסגירת חלקים מרחוב רש"י לתנועת כלי רכב. ע"פ פרסום בגיליון זה, החברה הכלכלית, האחראית על ביצוע העבודות הודיעה על סגירת רחוב רש"י בקטע בין רחוב הגליל ל-קוממיות. החברה הוסיפה כי יוקם שביל גישה זמני שיחבר מרחוב ששת הימים עד רחוב הגליל דרך רחוב ירושלים השלמה. משמעות הדבר היא שאדם המתגורר ברחוב רש"י, צריך להמשיך לעורף רחוב ששת הימים (החלק של הרחוב שלא מתחבר עם רש"י) ולהמשיך משם צפונה. פתרון אפשרי אך רחוק מלהיות אידיאלי.
נכון להיום, באמצע חודש ספטמבר, השיפוצים נמשכים מזה ארבעה חודשים ללא כל סימן שהם מסתיימים בזמן הקרוב למורת רוחם של התושבים. מפניות שהגיעו למערכת אינדקס, עולה כי השיפוצים מפריעים במיוחד לאוכלוסייה המבוגרת הנאלצת לתמרן בין ערימות חול וחצץ ושיפוצים לאורך הכביש והמדרכות. חלק מהפניות גם ציינו כי במקרים מסוימים, העבודות מלוות ברעש הטורד את מנוחתם של תושבי הרחוב. להגנת החברה הכלכלית והעירייה, יש לציין כי העבודות מסתיימות עד השעה חמש כך שאין בעיות רעש בשעות הערב.
מעיריית ראש העין נמסר בתגובה: עיריית ראש-העין פועלת לשדרוג האזור שלא שודרג במשך למעלה מ 60 שנה, תוך הקפדה על ביצוע רציני של עבודות, לרווחת תושבי הרחוב. העירייה בחרה לתת עדיפות לרחוב רש"י ולבצע אותו בשלבים לפי תקציבים ובהשקעה של כ- 10 מיליון ₪, וזאת לטובת התושבים. כל מקטע אמור לקחת כ- 3 חודשים . בפועל בשטח מתגלות הפתעות, ובעיות בשל התשתיות הישנות. הקבלן עובד במקום ברצף ובאיכות. המקטע הראשון מתוכנן להסתיים לפני חגי ישראל הבאים עלינו לטובה. במקטע זה תוך כדי העבודה נכנס גם תאגיד המים לעבודה במקום בהיקף של כמה מאות אלפי שקלים מה שגרם לעיכוב מחד אך גם לטיפול מקיף מאידך, ושוב, לטובת תושבי הרחוב.כמובן שמכורח העבודות ישנה אי נוחות לתושבים במהלך העבודה. אולם הגורמים השונים מנסים לצמצמה: לדוגמא נסללה דרך זמנית בעורף הבתים, להקטנת אי הנוחות . בסיום העבודות יוכלו התושבים להנות מרחוב יפה יותר מוסדר לעניין מדרכות / מקומות חניה/תאורה וכו'.
תאריך: 15/09/2011
גיליון: 803
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il