11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
תברי''ם וספורט
מאת: יהורם אלוני
מליאת המועצה העניקה כבוד להנהלת קבוצת 'ליגת החופים' של ראש העין שזכתה באליפות.
מליאת מועצת העירייה התכנסה השבוע ואישרה תקציבים עבור שיפוצים ונגישות למוסדות החינוך בעיר. המדובר בהגדלת תקציב בלתי רגיל עבור בניית גני הילדים ברחוב יצחק הלוי ע"ס 130,000 ₪ וזאת עקב שיפועים חריגים בחצר הגן שבו נדרשו קירות תמך מבטון מסביב ומילוי קרקע, תקציב בסך שלושה מיליון ₪ עבור בניית אולם ספורט בבית הספר 'בגין' במימון טוטו קרן מתקנים והעירייה. המבנה ישמש לפעילות חינוך גופני ל- 1,500 תלמידי בית הספר 'בגין' בשעות הבוקר ולפעילות אגודות ספורט וחוגי ספורט עממיים לקהילה בשעות אחה"צ והערב, תקציב עבור בית הספר 'נתיבות משה' ועוד. כל התקציבים אושרו פה אחד.
לפני שהחלה ישיבת המליאה, עדכן ראש העירייה את חברי המועצה על כך ששר הפנים העניק פרס לעיר 'על ניהול תקין' והודה לחברי המועצה שבזכותם קיבלה ראש העין את הפרס. לאחר מכן, נערך טקס הענקת תעודות להנהלת קבוצת 'ליגת החופים' של ראש העין שזכתה השנה באליפות 2011. בדברי ברכה, הודה ראש העירייה משה סיני למנהלי הקבוצה ערן אביב ורפי מגן על הכבוד הגדול שהביאה הקבוצה לעיר ראש העין והבטיח כי העירייה תעשה הכול כדי לסייע לקבוצה בשנים הבאות. דברים דומים נשא סגן ראש העירייה ויו"ר אגף הספורט, רזיאל אחרק (שהפך לאוהד מס' 1 של הקבוצה) שהמחיש לחברי המועצה את תרומת הקבוצה לקהילה בכך שהגיעו מאות אוהדים לחוף פולג בנתניה ועודדו את הקבוצה. "שחקני הקבוצה ותושבי ראש העין זה חיבור כמו משפחה" אמר רזיאל. לאחר מכן, נשא דברים ערן אביב, יו"ר הקבוצה, שהודה בשם הנהלת הקבוצה לראש העירייה חברי המועצה ושיבח את העוסקים במלאכה ובפרט את תושבי ראש העין שהגיעו בהמוניהם לעודד את הקבוצה. לאחר מכן, העניק אביב לראש העירייה משה סיני ולסגנו רזיאל אחרק, יו"ר אגף הספורט, תמונה קבוצתית של שחקני הקבוצה. בטקס השתתף גם דודי מור, זכיין 'ליגת החופים' בארץ שהינו תושב ראש העין.
יש לציין כי חברת המועצה שרי סלע הגישה שאילתא לראש העירייה משה סיני בנושא 'פינוי בינוי' בשכונת 'אביב' בעיר אולם חברת המועצה שרי סלע כלל לא הופיעה לישיבה. למרות הכול, בחרו ראש העירייה וסגנו רזיאל אחרק שמרבית מהשאילתא נוגעת אליו להגיב לשאילתא של סלע. בישיבה השתתפו תושבים משכונת 'אביב' שהביעו תמיכה בפרויקט. הישיבה הסתיימה בדיון על דו"ח המבקר לשנת 2010.
חברת המועצה שרי סלע מסרה בתגובה: "מצב של SOS בחברה בה אני עובדת, גרם לי לצערי להתעכב עד שעה מאוחרת. יחד עם זאת, היות ופניותיי להעלאת שני הנושאים החשובים והקריטיים לתושבים היו מונחים על שולחן המועצה. לא הייתה כל בעיה לדון בהם גם בהיעדרי. הצטערתי להיווכח שוב עד כמה מנותקים חברי המועצה מהתושבים ומהצרכים האמיתיים שלהם. במחיר "סוכריות קטנות" מוותרים חברי המועצה על עקרונותיהם".
תאריך: 15/09/2011
גיליון: 803
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il