19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
נפש בריאה בגוף בריא
מאת: יהורם אלוני
צוות רפואי יגיע השבוע למתחם היכל הספורט העירוני ע''ש ''שבזי'' כדי לבדוק את השחקנים הצעירים לקראת העונה הבאה.
לאחר שהסתיימה מלאכת ניוד השחקנים עפ"י קבוצות וכהכנה אחרונה לפני פתיחת עונת 2011/2012, תגיע השבוע ניידת רפואית יחד עם צוות רפואי למתחם היכל הספורט העירוני "שבזי" כדי לבדוק את כשרותם הבריאותית של השחקנים הצעירים שנרשמו למועדון הספורט של האגודה בטרם עלייתם לפרקט.
עפ"י חוקת איגוד הכדורסל "שחקן שלא עבר בדיקות רפואיות, ואין לו אישור מהרופא לשחק, אינו רשאי לשחק בליגה הסדירה" ולכן מאחר והליגה הסדירה תחל בעוד כחודש ימים, דאג אסי שלם, מנכ"ל מועדון הכדורסל של ראש העין, להביא צוות רפואי להיכל הספורט "שבזי" כדי שיבדוק את כשרותם של השחקנים. עפ"י התקנות של איגוד הכדורסל "על כל השחקנים הרשומים באיגוד הכדורסל (בכל הליגות) המעוניינים לחדש רישומם וכן על שחקנים המעוניינים להירשם לראשונה באיגוד, לבצע בדיקות רפואיות במכונים רפואיים מורשים אשר אושרו ע"י משרד הבריאות". עוד קובע החוק "בהעדר אישור על ביצוע הבדיקות ואישור כשירות לא יתאפשר שיתופו של שחקן במסגרת פעילות איגוד הכדורסל".
יש לציין כי בדיקות רפואיות מבוצעות כדי למנוע חלילה מקרים של תאונות ספורט המתרחשות על גבי הפרקט. האגודה מצידה תבטח את כל השחקנים העומדים לרשותה כפי שחוק הספורט מחייב, בו נכתב בפירוש כי "אגודת ספורט, ארגון ספורט, התאחדות ואיגוד יבטחו את הספורטאים הנוטלים חלק בתחרויות ספורט המאורגנות על ידם או מטעמם. דהיינו, מכוח החוק הנ"ל מוטלים על האגודה או הגוף שבמסגרתם משתתף הספורטאי באירוע ספורט (משחק, אימון, תחרות) חובה לבטח את הספורטאי המשתתף באירוע מטעם אותם אגודה או גוף".
אביחי חלה, מנהל בית הספר לכדורסל של ראש העין מסר לנו "הפתגם אומר נפש בריאה בגוף בריא. כדי למנוע אי נעימות או חלילה מקרים של תאונות ספורט חייבים כל סגל השחקנים לעבור בדיקות רפואיות. חסכנו טרחה רבה להורים והבאנו ניידת רפואית למתחם על מנת שתבדוק את כל השחקנים. הבדיקות הרפואיות יועברו לאיגוד הכדורסל על מנת שיתנו את האישורים לשחקנים לשחק".
תאריך: 15/09/2011
גיליון: 803
עמוד: 48
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il