18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
'אורנית' זוכה בפרס
מאת: יהורם אלוני
גם השנה כמו בשנה שעברה, אורנית נמצאה מתאימה ועומדת בכל הקריטריונים של משרד הפנים לקבלת פרס כספי על ניהול תקין לשנת 2010.
"פרס זה מהווה תעודת הערכה והוקרה לכל העובדים והמנהלים השותפים לעבודה הקשה והאינטנסיבית לניהול תקין, יעיל ואחראי של הקופה הציבורית ומהווה עבור כולנו גאווה וכבוד גדול" ציין ראש המועצה מר שלומי לנגר.
כזכור, זו השנה השנייה ברציפות בה אורנית זוכה להערכה מיוחדת ופרס יוקרתי זה על ניהול כספי תקין של הרשות, לאחר שעמדה בכל הקריטריונים, הן בתחום הניהול הכספי והן בתחום הניהול הארגוני והמערכתי. לצד התנהלות כספית מאוזנת, נבדקה התנהלות המועצה בנושאים כגון : אכיפת חוקי התכנון והבניה, הוצאות מנהליות, מתן הנחות בארנונה, מסירת עבודות במכרזים, רישוי עסקים, נוהל העברת תמיכות, קיום נוהל מחיקת חובות, היעדר חריגות שכר, קיום נוהל העסקת עובדים ואי-חריגה מתקן.
גם השנה, כבשנה שעברה הודיע ראש המועצה מר שלומי לנגר כי בכוונתו להקדיש את כספי הפרס, לטובת מלגות לסטודנטים, כנדבך נוסף במסגרת מהפיכת החינוך באורנית. בשנה שעברה חולק הסכום בקרב 86 סטודנטים בני הישוב ובכך איפשר להם להתמקד בלימודיהם והבהיר להם שהם חלק מקהילה תומכת ומעריכה אשר רואה אותם חלק ממנה ומקווה לראות בהם דור המשך בישוב. לנגר ציין כי סמלי הוא שההודעה המרגשת על קבלת הפרס הגיעה בפתחה של שנת הלימודים. שנה בה השקיעה המועצה בגנים ובבתי הספר סכום של 7 מליון ₪ בשיפור וקידום מערכת החינוך בישוב.
הודעה זו מצטרפת להכרזה אשר גם היא נתקבלה לאחרונה באשר לדירוגה של אורנית במקום ה – 12 בסקר BDI (המדרג את הרשויות עפ"י מדדים של יציבות פיננסית ויעילות ההתנהלות של הרשות) בקרב המועצות המקומיות והאזוריות אשר מהווה אף היא הכרה והוקרה על פעילות המועצה ואיכות השירותים לתושביה.
תאריך: 15/09/2011
גיליון: 803
עמוד: 24
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il