11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
סכנה ברחוב שלום זכריה
מאת: יהורם אלוני
''זה עניין של זמן עד שיקרה אסון'', אומרים התושבים לאחר שהשבוע נמנע אסון.
השבוע נמנע אסון ברחוב שלום זכריה בעיר כאשר מכונית שנסעה במהירות כמעט ופגעה בילד שבסך הכול ביקש לצאת מביתו. בדרך נס נמנע אסון.
מבדיקה שערכנו מתברר כי נהג הרכב שאינו מתגורר ברחוב, נסע במהירות והנהג שישב ברכב הצליח להבחין בילד בשנייה האחרונה. לדברי הנהג, "הילד ככל הנראה פרץ לכביש" ורק בדרך נס לא אירע דבר. הילד שנחבט (לא כתוצאה מהרכב) נבהל ונזקק לטיפול רפואי. התושבים הגישו סיוע לילד והתקוממו נגד מחדלי העירייה. העירייה הבטיחה עוד בחודש פברואר 2010 להתקין פסי האטה ולהציב שלט בכניסת הרחוב שיגביל את מהירות הנסיעה ל- 25 קמ"ש. נכון להיום, לא נעשה דבר. "זה עניין של זמן עד שיקרה כאן אסון", אמרו תושבי הרחוב ומיהרו להגיש לילד עזרה ראשונה.
יש לציין כי רחוב שלום זכריה בשכונת רמב"ם הוא רחוב צר מאוד, אין בו מדרכות והמהווה סכנה לתושבים המתגוררים בו. לא אחת, אירעו שם תאונות דרכים שבו היו מעורבים ילדים קטנים. התאונה האחרונה אירעה בחודש יולי 2011 כאשר מכונית חולפת פגעה בילד שיצא מפתח ביתו ונזקק לטיפול רפואי. התושבים התריעו בפני הגורמים המוסמכים בעירייה על הסכנה ברחוב, אולם חוץ מלהתקין תמרור אזהרה בתחילת הרחוב המורה על 'ילדים משחקים' שוב דבר לא נעשה. "אנחנו מבקשים מהעירייה לנסות ולפתור את בעיית המדרכות. למה לחכות עד שיקרה אסון" שואלים התושבים. יתרה מכך טוענים התושבים שבגלל שהרחוב צר, מתקשים נהגי משאיות האשפה והגזם לעבור ברחוב כדי לפנות אשפה.
מהעירייה נמסר בתגובה: "הרחוב הוא מדרחוב צר, דו סטרי, ולאורכו חונות מכוניות מפעם לפעם, כך שהאפשרות לפתח מהירות היא מינימאלית. יחד עם זאת, מחלקת התשתיות בעירייה בודקת אפשרות להאטת תנועה נוספת באמצעות אדניות או כל פתרון אחר שיימצא מתאים. העירייה מבקשת מהנהגים להקפיד על נהיגה בטוחה וזהירה ותמשיך לחדד את נושא זהירות בדרכים ע"י קמפיינים ברחבי העיר, הסברה בבתי ספר ועוד".
תאריך: 22/09/2011
גיליון: 804
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il