10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מחיר השביתה
מאת: יהורם אלוני
בשל שביתת הפרקליטים הורה בית המשפט המחוזי בנצרת לשחרר את תושב העיר החשוד במעשה מגונה בילדה תושבת העיר.

בשל שביתת הפרקליטים הארצית הורה בית המשפט המחוזי בנצרת בשבוע שעבר לבטל כתב אישוםשהוגש נגד תושב ראש העין בן 35, הנמצא במעצר מזה כחודש וחצי לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בגין ביצוע מעשה מגונה בילדה בת 11, גם היא תושבת העיר.

עפ"י כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד שני וייל מפרקליטות מחוז צפון, הנאשם היה חבר של אביה של הילדה ובשנים האחרונות אף ישן בביתם מספר פעמים. במהלך חג הסוכות נסעה כל המשפחה יחד עם הנאשם ושני ילדיו לקבר רבי שמעון בר-יוחאי במירון ובשלב מסוים הלך הנאשם לקחת שמיכות ממכריו ביישוב סמוך שאליו מתלוות הילדה וזאת מבלי שהוריה ידעו על כך.

עפ"י כתב האישום: "בדרך חזרה, אמר הנאשם לילדה שהיא חמודה ושהוא רוצה להתחתן אתה לכשתגיע לגיל 16. ביום למחרת, נסעו שתי המשפחות לקברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה, שם ניגש הנאשם אל הילדה בשעת לילה מאוחרת בזמן שישנה בסוכה, נישק אותה על שפתיה והחל ללטף אותה מתחת לבגדיה. הילדה ניסתה להניא אותו ממעשיו אך הוא המשיך, ורק כשאמה של הילדה עברה במקום הוא הפסיק."

בעקבות שביתת הפרקליטים לא התקיימו שלושה דיונים במשפט ולא התקיימה הקראה. פרקליטיו של הנאשם ביקשו מבית המשפט לבטל את כתב האישום נגדו ולשחררו לביתו ובית המשפט נעתר לבקשה: "לאחר ששקלתי את האינטרס הציבור מחד, ואת זכויות הנאשם מאידך, הנפגעות בצורה משמעותית בשל התמשכות שביתת הפרקליטות, הגעתי לכלל מסקנה כי הכף נוטה בנסיבות המתוארות לעיל לעבר ביטול כתב האישום", כתב השופט תאופיק כתילי בהחלטתו. השופט הוסיף כי "לא תהיה פגיעה בלתי סבירה באינטרס הציבור, שכן המאשימה תוכל להגיש מחדש את כתב האישום כנגד הנאשם, באם תחפוץ בכך".

תאריך: 23/12/2010
גיליון: 766
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il